Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Forum İlk Hedefiniz Kendiniz

Konu Sahibi
Hissiz Müziğim

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,088
Konu Sahibi
Hissiz Müziğim

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,088
Bu seferlik affedelim arkadaşları ile görüşsün, özlem gidersinler. Bir dahakine katılacak ama müsait olduğunda 🥲
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ya şıkaydı o yiaaa insan öldürmez sevdiğini 😒🥺
Oysa herkes öldürür sevdiğini 🥺

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,196
evet kızlar şimdi gelebildim ben, bugünkü ders notlarını temize geçirmem ve biraz konu anlatım videosu dinlemem lazım, sonlara doğru da günlük yazacağım ve cilt bakımı yapacağım dslnksdlşvnfdslgjfdtgnj bu arada ilk kez katılıyorum pomodoroya, bu ara ufak bi motivasyon eksikliğim var, iyi bir çözüm olur umarım

Konu Sahibi
Hissiz Müziğim

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,088
Ses kaydını dinleyip nota geçirecektim fakat ses kaydı 2 saatten fazla olunca derste tuttuğum notları temize çekeyim daha erken biter dedim. Daha uzun sürdü 😠
O yüzden ses kaydı dinleyerek temize çekiyorum 😭

Daha Ocak ayından itibaren vergi dağılımlarına bakmam gerekiyor. Hoca ödev verdi🥺

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,196
Ses kaydını dinleyip nota geçirecektim fakat ses kaydı 2 saatten fazla olunca derste tuttuğum notları temize çekeyim daha erken biter dedim. Daha uzun sürdü 😠
O yüzden ses kaydı dinleyerek temize çekiyorum 😭

Daha Ocak ayından itibaren vergi dağılımlarına bakmam gerekiyor. Hoca ödev verdi🥺
2 saat neeeeeee