Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Önemli Forum Kurallarını Birlikte Belirleyelim!

Uranyum☢️

Üst Yönetici
Tepki
1,367
Merhaba arkadaşlar. Forum hepimizin olduğundan kuralları birlikte belirleyelim. Lütfen ekletmek istediğiniz kuralı güzel açıklayın. Alınan beğenilere göre ekleme yapacağız.

Şu anlık eklenen kurallar.

• Lütfen başlıkları uygun kategoriler altında açmaya çalışın.
  • Spam gönderileri ve yorumları yasaktır.
  • Eğer bir haber gönderisi paylaşıyorsanız, içeriğiniz çeviriden ötürü yanlışsa veya bilerek yanlış bilgi veriliyorsa ve bu kanıtlandıysa, gönderiniz silinecektir.
  • Lütfen dilimizi olabildiğince düzgün kullanalım. Küfürlü, hakaret içeren, diğer kullanıcılara saldıran yorumlar ve gönderiler yasaktır. Saygı görmek istiyorsanız önce saygı gösterin.
  • Cinsel veya hassas içerik barındıran gönderiler ve yorumlar atmak yasaktır.
  • Başka sitelerin reklamını yapmak yasaktır.
  • Türkiye gündemi konuşulurken siyaset yapmamak imkansız. Ama siyaset içerikli gönderilerde hakaret, belirli kesimleri hedef gösterme, isim verme, parti ismi zikretme, ayrımcılığa sebep olma vs. gibi yorumlar bulunmamalıdır.
Yasaklara uymayan gönderiler ve yorumlar silinecek, kullanıcılar 1 ay içerisinde iki kez verilen uyarıya uymazlarsa hesapları silinecektir.

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Merhaba arkadaşlar. Forum hepimizin olduğundan kuralları birlikte belirleyelim. Lütfen ekletmek istediğiniz kuralı güzel açıklayın. Alınan beğenilere göre ekleme yapacağız.

Şu anlık eklenen kurallar.

• Lütfen başlıkları uygun kategoriler altında açmaya çalışın.
  • Spam gönderileri ve yorumları yasaktır.
  • Eğer bir haber gönderisi paylaşıyorsanız, içeriğiniz çeviriden ötürü yanlışsa veya bilerek yanlış bilgi veriliyorsa ve bu kanıtlandıysa, gönderiniz silinecektir.
  • Küfürlü, hakaret içeren, diğer kullanıcılara saldıran yorumlar ve gönderiler yasaktır.
  • Cinsel veya hassas içerik barındıran gönderiler ve yorumlar atmak yasaktır.
  • Başka sitelerin reklamını yapmak yasaktır.
  • Türkiye gündemi konuşulurken siyaset yapmamak imkansız. Ama siyaset içerikli gönderilerde hakaret, belirli kesimleri hedef gösterme, isim verme, parti ismi zikretme, ayrımcılığa sebep olma vs. gibi yorumlar bulunmamalıdır.
Yasaklara uymayan gönderiler ve yorumlar silinecek, kullanıcılar 1 ay içerisinde iki kez verilen uyarıya uymazlarsa hesapları silinecektir.
Ben uygun konuya koymayi unutuyorum bazen elim direkt kpop sohbete gidiyor

Ü

Üye silindi 189

kurallarin disinda daha once forumda degistirmek istediginiz ozellikler diye baslik acildi. degisiklikler olacak mi

• Beğen
Reactions: ask

Zzz

Always act like you are wearing an invisible crown
Trainee
Tepki
1,126
Admin uyaridan kastiniz ne aciklar misiniz? Bana soru isaretli bi mesaj geldi:
Türkiye’nin Şu An Ki Durumu konusundaki mesajınız düzenlendi. Sebep: Siyasi parti ismi kullanmayalım lütfen. İsim vermeden her türlü eleştirebilirsiniz

Burda ben degil malum kisi gecirdi ve ben de xxx'ten hic bahsetmedigimi yazdim. Burda ben niye boyle bir sey aliyorum?
Aynısı geçen bende de oldu, isim vermedim ama imada bulunmakta yasakmış uyarı aldım 😂

G

<.<gattara<.<

Konuyu ne için açtım? Varsa eklemek istediğiniz güzelce yazın arkadaşlar. Alakasız muhabbet dönüyor.
örnek vermek gerekirse; (doğum haritası gibi) pin kodu ile ilgilli uygun başlık bulamadım galiba kpop müziğe mi yoksa ilişkilere mi ekledim emin değilim. Seçenekler az ilk önüme çıkanı seçiyorum :/

• Beğen
Reactions: ask

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
Gençler her yere kavga etmeyin guzuum diyerek girmek istemiyorum ama sakin olun yavv
Kural konusunda yazılanlar iyi.Daha sonrasında bu kurallar göz önünde olmasa bile diğerlerini önceden bilenler görerek uyarır.Gerilmeyi sevmiyorum o yüzden böyle şeyler gerekli.

NetizenAdmin

Üst Yönetici
Tepki
580
Site reklamının yasak olduğunu biliyorum.Bir haberin linkini atmamız da sorun oluyor mu.
Bizimle aşağı yukarı aynı içerikleri paylaşan Türk siteleri var muhtemelen bilirsiniz. O sitelerden link paylaşılmadığı sürece sorun yok. Ama orijinal kaynak olan sitelerin linki tabi ki atılabilir, Soompi allkpop Koreaboo vs..

G

<.<gattara<.<

Bizimle aşağı yukarı aynı içerikleri paylaşan Türk siteleri var muhtemelen bilirsiniz. O sitelerden link paylaşılmadığı sürece sorun yok. Ama orijinal kaynak olan sitelerin linki tabi ki atılabilir, Soompi allkpop Koreaboo vs..
bir şey soracağım ben onlarla dalga geçmek için sitenin isimini vermiştim :/ bu yasak dimi?
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Canlarım aslında bunu yazarken ben kimseyi hedef almadım, yanlış anlaşılmasın. Hassas olduğum bir konu ve ülkemiz hakkında bu kadar endişe ediyorsak dilimize de sahip çıkmalıyız diye düşündüğüm için yazdım. Asla kimseye bir gönderme yapmam söz konusu değil, olamaz da. Yazım hataları ben de yapıyorum hepimiz insanız sonuçta. ❤️
haklısın biliyorum ben de yavaş ve tane tane yazmak istiyorum örnek vermek gerekise gece tuvalletini yaparsın odana böyle hıphızlı koşarsın yorganı üzerine örtersen öcülerden kurtulmuş oluyorsun böyle yani Bİr şeylerden geri kalacağım gibi hissediyorum :/ :/ 😅

Moderatörün son düzenlenenleri: