Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anonim Forumda Herkesten Sakladığınız Sır?

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,628
Sır değil ama neden bu kadar çok sevildiğine anlam veremediğim birkaç kullanıcı var. Kötü biri olduklarından ya da sevmediğimden değil sadece kişiliklerimiz ters. Benim çok iyi anlaşabileceğim insanlar değiller o yüzden çok anlam veremiyorum bazen.

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Sır değil ama neden bu kadar çok sevildiğine anlam veremediğim birkaç kullanıcı var. Kötü biri olduklarından ya da sevmediğimden değil sadece kişiliklerimiz ters. Benim çok iyi anlaşabileceğim insanlar değiller o yüzden çok anlam veremiyorum bazen.
neyseki forumda o kadar cok sevilmiyorum uzerime alinmadim bxnzbxnxnnx

Konu Sahibi
A

Anonymous (44d1)

Harf alabiliyor muyuz 🤔

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,628
Harf alabiliyor muyuz 🤔
İsim vermeyeyim ama ben biraz soğuk nevale olduğum için laubali ve cıvık tiplerle çok anlaşamıyorum maalesef. Büyük ihtimal yaşla alakalı ama çok çocuksu bulduğum kişiler de var. Dediğim gibi, çoğu kişiyle yakın olmadığım için nötrüm. Sadece kişiliklerimiz ters.