Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Forumda Müzik Zevkini En Çok Beğendiğiniz Üyeler

Ü

Üye silindi 123

Öyle forumda dururken bildirim gelince bir anda şaşırdım. Beğenmene sevindim, ben de ''Biraz daha mı beklesem bugünün şarkısını atmak için?'' diye düşünüyordum. Çok seviyorum şarkı paylaşmayı. Sevmen beni çok mutlu etti. İyi forumlar herkese, gölgelerden izliyorum sizi! 💐 🖖!

Not: İlgini çektiğini söylemişsin ancak başlık ''Forumda Müzik Zevkini En Çok Beğendiğiniz Üyeler'' olduğu için hemen pozitif düşündüm. Gerçi iki türlü de çok mutlu etti adımı burada görmek. Teşekkürler tekrardan!

Moderatörün son düzenlenenleri:
Konu Sahibi
BobaTea

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
Öyle forumda dururken bildirim gelince bir anda şaşırdım. Beğenmene sevindim, ben de ''Biraz daha mı beklesem bugünün şarkısını atmak için?'' diye düşünüyordum. Çok seviyorum şarkı paylaşmayı. Sevmen beni çok mutlu etti. İyi forumlar herkese, gölgelerden izliyorum sizi! 💐 🖖!

Not: İlgini çektiğini söylemişsin ancak başlık ''Forumda Müzik Zevkini En Çok Beğendiğiniz Üyeler'' olduğu için hemen pozitif düşündüm. Gerçi iki türlü de çok mutlu etti adımı burada görmek. Teşekkürler tekrardan!
Evet pozitif anlamda söyledim. Birkaçını dinledim hoşuma gitti bazılarına çok benim tarzım değil diye düşünsem de ilginç buldum. Duvet şarkısını attığını görünce 'HAH tamam bu kişinin müzik zevkinden kuşkum yok' dedim kendi kendime.

Ü

Üye silindi 123

Evet pozitif anlamda söyledim. Birkaçını dinledim hoşuma gitti bazılarına çok benim tarzım değil diye düşünsem de ilginç buldum. Duvet şarkısını attığını görünce 'HAH tamam bu kişinin müzik zevkinden kuşkum yok' dedim kendi kendime.
Duvet'i çok severim evet. Bôa'yı genel olarak severim aslında. Keşke daha çok dinleyebilseydik diyebiliyorum sadece. En azından hala arada Jasmine Rodgers'ı duyabiliyoruz.

Ü

Üye silindi 123

@peony
Son attığı parçalardan sonra özellikle
İyi bir zevki var
Çok teşekkür ederim güzel sözlerin için. Paylaştığım eserleri beğenmene çok sevindim. Olabildiğince çeşitli parçalar paylaşmaya çalışıyorum ancak büyük bir Caz, Blues ve R&B düşkünü olduğumu saklayamıyorum. Güzel geceler diliyorum, iyi forumlar! 💐 🖖