Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Futbol Takımları

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 160

Lshwpchepgheofje cevapların çok iyi. Okurken eğlendim 😂 Tahminin yanlış çıktığında userlara kızman idheocjeofu şu mantaliteyi istiyorum
Yaa teşekkür ederim bu yorumu okurken mutlu ve sevgi dolu oldum 💖💖
1687026483367.jpeg
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

fenerbahçe ama sen beşiktaş olmak zorunda diyorsan ben eskiden beşiktaşı tutuyormuşum

roses bak örnek al ĞKGRĞPWEKGRPKGPKREĞGPKR
Utan kendinden terbiyesiz!

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
806
Ben ben hangi takımlıyım sizce? Aslında şu son 2 haftaya kadar umursamıyordum ama bir ara instagramda denk geldim. Lan bu takımlara yakışıklı beyler dolmuş.

eirene

Rookie Idol
Tepki
370
Beşiktaş değilse bile beşiktaş

Fenerbahçe diyorum yakışıklı dedin 🤨
Ben küçüklükten beri Fenerliyim fakat futbolla çok ilgilenmiyorum kafamı çeldiriyor arkadaşım bu sıralar Beşiktaşlı ol diye atkı falan sarıyor boynuma şölspdlsnckdşç

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 160

Ben küçüklükten beri Fenerliyim fakat futbolla çok ilgilenmiyorum kafamı çeldiriyor arkadaşım bu sıralar Beşiktaşlı ol diye atkı falan sarıyor boynuma şölspdlsnckdşç
Bak bu bir işaret evren Beşiktaşlı olmanı istiyor hayırlı olsun artık beşiktaşlısın

Ay gs’liyim ben. Ama fb’de Ferdi aşırı iyi değil mi? Bjk’de de Talha. Baya kesiyorum hepsini
Ferdi için Fenerbahçeli olma zamanın gelmiş 🤝

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
806
Bak bu bir işaret evren Beşiktaşlı olmanı istiyor hayırlı olsun artık beşiktaşlısın

Ferdi için Fenerbahçeli olma zamanın gelmiş 🤝
ama başı bağlı onun. Ben talha ve keremden devam. Gerçi ikisi de aşırı akp vibe veriyor ama mecbur. Neyse zaniolo var gs’de

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
806
Talha'yı tanımıyorum ama kerem kesin öyle. Ve parti ismi söylemek yasak 🤫. Zevkine de bayıldım 😍.
Ay unutmuşum. Kerem az daha uzun olsa baya gideri var. Birde şeyi merak ettim bu futbolcular niye hep Karadeniz tarafından yahu. Kime baksam bir tarafı Karadenizli çıkıyor. Ülkenin futbolcu ihtiyacını karşılıyor resmen bölge

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 160

Ay unutmuşum. Kerem az daha uzun olsa baya gideri var. Birde şeyi merak ettim bu futbolcular niye hep Karadeniz tarafından yahu. Kime baksam bir tarafı Karadenizli çıkıyor. Ülkenin futbolcu ihtiyacını karşılıyor resmen bölge
Hiç fark etmedim ilginç 🤔