Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Geceleri Içiniz Daraldığında Pişmanlıklarınızı Hatırladığınızda Ne Yapıyorsunuz?

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
video izlemek ya da kitap okumak kafamı dağıtmamda yardımcı oluyor bunları yapamasam bile düşüncelerimi yönlendirmeye çalışıyorum ilk seçenek kadar basit olmasa da bir şekilde başka konular üzerinde düşünüyorum. bir de ek olarak suçsuz olmama rağmen kafama takılan bir konuysa objektif olarak olayı değerlendirmeye çalışıyorum çünkü olayın içindeysen, haklı olduğun konularda bile farkında olmadan kendini fazla sert yargılayabiliyorsun

eirene

Rookie Idol
Tepki
371
Sülale kahvaltısında bir kuzenim Mr. Beast izletmişti bana sarmıştı onun videolarını izliyorum şuan

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Her şeyin benim yüzünden olduğunu düşünüp hayatı kendime zehir ediyorum 😬👍🏻

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,197
Kafamda fake senaryolar kurup dizimi çekerken uyuyakalıyorum, bazen sevdiğim çiftlerin kısa videolarını izliyorum, ASMR dinliyorum böyle göz muayenesi olanlar falan çok hoş. Sonra son zamanlarda birkaç tane futbolcu crushım var onların videolarını izliyorum. Pişmanlıkları akşam düşününce her şey olduğundan daha kötü geliyor insana, bunu kendime hatırlatıp daha aklı selim bir zamanda değerlendir bunları fosforlucevriye diyorum kendime dovnuaoudfgnharouh