Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Favori Solo Şarkıcınız Kim?

Ü

Üye silindi 160

Ben Chungha'ya bayılıyorum şarkıları, sesi, dansı, görseli her şeyiyle çok iyi. Ama yeterince değer görmüyor buna üzülüyorum.

Moderatörün son düzenlenenleri:

marin

Rookie Idol
Tepki
639
Sunmi ve Taeyeon 💖 Sunmi'nin başlık şarkısı seçimleri çok iyi. Yaptığı konseptleri kusursuz taşıyor. Ses rengi de çok hoşuma gidiyor benim. Sunmi star ışığı denince aklıma ilk gelenlerden ayrıca. Kendi jenerasyonunun en iyi vokallerinden de değil, en iyi rapçilerinden de değil, en iyi dansçılarından da... Ama o müthiş star ışığıyla ve doğru seçimleriyle tabi benim için en iyisi 💫
Taeyeon sektörün başına gelen en iyi seslerden. Four Seasons hâla en sevdiğim şarkıların başında geliyor. Hissiyatını çok seviyorum. Birçok şarkısü böyle. Çok fazla tür denediği için hepsi ayrı yerlere dokunuyor. 💫
Nayeon ve Jennie'nin solo kariyerleri Sunmi ve Taeyeon kadar dolu dolu olmasada eğer bu ikili istikrarlı bir çizgiye girerse solo faaliyetlerinde favorilerimde başı çekerler muhtemelen. İkisinin de seslerini ve sahne ışıklarını çok seviyorum 💖

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
838
Erkeklerden taemin ve rm (aşırı iyi oluyor yazdığı şarkılar, kelime oyunları falan vav dedittirşyor) kadınlardan taeyon sunmi bibi ( bazı şarkıları güzel bazı işbirliklerini sevemiyorum)

hanakaru

Trainee
Tepki
28
buraya yazmak için yazdım sırf adbg
woodz diyorum favorim olarak
çıkışından beri farklı farklı türler denedi ve her birinde de çok iyi bir iş çıkardı
kötü diyebileceğim bir şarkısı yok özellikle son oo-li albümü başlığından bside şarkılarına kadar çok iyi
yine son albümden, ilk duyduğum andan beri bağımlısı olduğum bir şarkıyı da bırakayım dinlemenizi tavsiye ederim kesinlikle çünkü özellikle drowning'de şarkının hissiyatını öyle güzel hissettiriyor ki
bu stüdyo ver
bu da konserden
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

çıkışından beri farklı farklı türler denedi ve her birinde de çok iyi bir iş çıkardı
kötü diyebileceğim bir şarkısı yok özellikle son oo-li albümü başlığından bside şarkılarına kadar çok iyi
yine son albümden, ilk duyduğum andan beri bağımlısı olduğum bir şarkıyı da bırakayım dinlemenizi tavsiye ederim kesinlikle çünkü özellikle drowning'de şarkının hissiyatını öyle güzel hissettiriyor ki
bu stüdyo ver
bu da konserden
yazmak için hesap açtım* demeye çalışmıştım en başta..

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,849
Boa. Dans, canlı performans, vokal hepsinde aşırı iyi. Özellikle canlı performans ve dansta üstüne başka idol yok bence.
Taemin, onew, key, baekhyun, kyuhyun, d.o. ve henry (Korelilerin kıymetini bilemediği harika bir yetenek henry)
Sam kim.
Gaho'nun da bazı şarkılarını seviyorum.

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 160

bu stüdyo ver
bu da konserden

yazmak için hesap açtım* demeye çalışmıştım en başta..
Woodz'un birkaç şarkısı dışında bana hitap etmiyor maalesef :(

Boa. Dans, canlı performans, vokal hepsinde aşırı iyi. Özellikle canlı performans ve dansta üstüne başka idol yok bence.
Taemin, onew, key, baekhyun, kyuhyun, d.o. ve henry (Korelilerin kıymetini bilemediği harika bir yetenek henry)
Sam kim.
Gaho'nun da bazı şarkılarını seviyorum.
Henry'yi hiç dinlememiştim önerin var mı?

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,849
Woodz'un birkaç şarkısı dışında bana hitap etmiyor maalesef :(

Henry'yi hiç dinlememiştim önerin var mı?
Trap (çıkış şarkısı taemin ve kyuhyun ile birlikte söylemişti. En sevdiğim şarkısı.), fantastic, monster, it's you.

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 160

IU❤️ kendisini de şarkılarını dinlemeyi de çok seviyorum. Bana huzur veriyor
Özellikle bu video

Ne zaman hasta olsam bunu açar öyle uykuya dalarım
Acım varsa onu götürür
O kadar iyi geliyor bana

Ve favori şarkım
Autumn morning çok güzelmiş. Iu'nun zezé şarkısına bayılıyorum.

Trap (çıkış şarkısı taemin ve kyuhyun ile birlikte söylemişti. En sevdiğim şarkısı.), fantastic, monster, it's you.
Şarkıları eski Türkçe şarkı hissiyatı verdi

Moderatörün son düzenlenenleri: