Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Gidle'dan Yuqi Ve Minnie, Almanya'da Yaptıkları Yüzünden Para Cezası Alabilir

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,222
Elektrikli scooter kullanan iki kişi Almanya'da tartışmalara yol açtı.

Netizenler, Yuqi (Çinli) ve Minnie'yi (Taylandlı) Berlin'de birlikte elektrikli scooter üzerinde bisiklet yolu yerine kaldırımda sürerken gösterdi. Almanya'da, üzerinde iki kişi bulunan elektrikli scooter sürmenin cezası 10 euro (yaklaşık 14.000 won), kaldırımda sürmenin cezası ise 55 euro (yaklaşık 78.000 won).

F69BVSnaMAAHo3p.jpeg F69BVSkbYAALQgo.jpeg

-

-Kore'de de böyle bisiklet süremezsin...

-Koreli olmadıklari için mutluyum

-Düşüncesiz

-İkisi de yabancı, dolayısıyla suçu Kore üstlenecek. Çünkü onlar K-pop'ta.

-Yuqi hahahaha şaşırmadım……

-Almanya bu gibi konularda hassastır

-Bu sokakta gördüğünüzde gerçekten nefret ettiğiniz türden bir insan ama o kişi bir idoldü

-Bunun sadece parası olmayan küçük çocukların yaptığı bir şey olduğunu sanıyordum...

-Bunu savunanlar gerçekten deli mi, bu gerçekten tehlikeli,sağduyudan yoksun olduğunuzu bu kadar göstermeyin.

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Keşke insanlar biraz nezaket gösterip gittikleri ülkenin kurallarına vs baksalar çok zor bir şey değil yani Rehberlik sayfalarında yazıyor hepsi.
Genel olarak tüm kpop takipçileri idollerin çok baskı altında olduğundan yakınıyor bı raddeye kadar haklılar da ama kpop idolleri tamamen serbest olsalar her gün bı skandallarını okurduk trafik cezası, aykırı davranışlar falan bilmem ne
(Apop ile yarışırdı bence ama her şey gizli saklı olduğu için biz bı şey duymuyoruz)

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Baskı altında olmaları falan hikaye. Karina nasıl biliyor o zaman Türkiye'nin uluslararası isminin de artık Türkiye olduğunu? Tamamen saygı, bilgiye açık olmaktan kaynaklanan bir şey. Dediklerine de katılıyorum ayrıca
Ayn bilgiye açıksan zaten araştırıp okursun idollerin çoğu çok sığ maalesef dünyadan, güncelden haberim olsun demiyorlar sadece günlük eğlencelerine ve paralarına bakıyorlar

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,462
Almanya'da, üzerinde iki kişi bulunan elektrikli scooter sürmenin cezası 10 euro (yaklaşık 14.000 won), kaldırımda sürmenin cezası ise 55 euro (yaklaşık 78.000 won).
o kadar çok var ki bunu yapan görünce garipsemedim bizde de cezası var mı acaba

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,359
sizin koreliler nazi isaretli tshirt giyince bu kadar dert etmemistiniz :D
Harbiden djdjdjsjsksksjsjs
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Elektrikli scooter kullanan iki kişi Almanya'da tartışmalara yol açtı.

Netizenler, Yuqi (Çinli) ve Minnie'yi (Taylandlı) Berlin'de birlikte elektrikli scooter üzerinde bisiklet yolu yerine kaldırımda sürerken gösterdi. Almanya'da, üzerinde iki kişi bulunan elektrikli scooter sürmenin cezası 10 euro (yaklaşık 14.000 won), kaldırımda sürmenin cezası ise 55 euro (yaklaşık 78.000 won).

Ekli dosyayı görüntüle 13854 Ekli dosyayı görüntüle 13855

-

-Kore'de de böyle bisiklet süremezsin...

-Koreli olmadıklari için mutluyum

-Düşüncesiz

-İkisi de yabancı, dolayısıyla suçu Kore üstlenecek. Çünkü onlar K-pop'ta.

-Yuqi hahahaha şaşırmadım……

-Almanya bu gibi konularda hassastır

-Bu sokakta gördüğünüzde gerçekten nefret ettiğiniz türden bir insan ama o kişi bir idoldü

-Bunun sadece parası olmayan küçük çocukların yaptığı bir şey olduğunu sanıyordum...

-Bunu savunanlar gerçekten deli mi, bu gerçekten tehlikeli,sağduyudan yoksun olduğunuzu bu kadar göstermeyin.
Gittigin ulkenin kurallrina uymalisin minnie benim biasim ama cezayi hak etmis
Ayrica ben de kaldirimda yururken bir an yanimdan elektrikli scooter gecince irkiliyorum ve korkuyorum turkiyede de yasak olmali kaldirimda surmek