Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Girl Crush Konseptini Özledim

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
2021 den sonra ive,stayc ve Newjeans patladıktan sonra artık girl crush konsept azalmaya başladı insanlar ilk başta "ya sonunda dinlenilebilir kolay şarkılar,patlamalı şarkılar dinlemek zordu zaten" ama ben gerçekten artık tek düzey basit şarkılardan sıkıldım girl crush,teen crush ya da mixpop şarkıları daha çok özlüyorum çünkü bu tür şarkılar genelde sende merak ve heycan veriyordu ama bu şarkılar aşırı tahmin edilebilir,tek bir melodi üzerinden dönüyor ve Kpop tan çok yabancı pop gibi yapılacaksa 2,3 grup yapsın ama birşey popüler olunca illa tüm gruplar yapmak zorunda

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
Girl crush da sıkmaya başlamıştı bir süre sonra. Sıkıntı çeşitlilik olmaması. Özellikle aynı şirketteki grupların aynı tarz şarkılar çıkarmasını hiç sevmiyorum. SHINee'nin son şarkılarının NCT şarkılarına benzemesi gibi mesela.

mile

Trainee
Tepki
30
Yeni nesil kız gruplarının çoğu bana asla o enerjiyi vermiyor. Yapsalar da tasiyamabilirler o yüzden hangi grup ne de iyiyse onun yapılması daha iyi ama buradaki sorunlardan biri de şirketlerin risk almak istememesi. Bir şey tuttu mu hemen herkes onun peşinden benzerlerini yapmak istiyor. Belki baby monster bu ihtiyacı karşılar