Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Gittiğiniz En İyi Düğün?

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Bir ara yemekli düğüne gitmiştim. Düğün sahibinin fabrikası vardı yani baya zenginlerdi. O kadar iyi yemekler vardı ki, hele hele dağcı böreği diye bir börek vardı. Hayatımda yediğim en iyi börekti. Normalde pastaya ölüp biterim ama yemeklerden sonra pastayı bitiremedim bile. Çok kaliteliydi hem düğün hem de yemekler.

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Favorim olan bı düğün yok düğünleri hiç sevmem çünkü bana göre
Düğün= gürültü ve akrabalar

layley

Trainee
Tepki
447
Çok düğüne gitmem ama en son gittiğim düğünün müthiş bir manzarası ve ortamı vardı. Dünyanın parasını yatırmışlardır oraya 😵

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Gittiğim ve iyi olan tek bir düğün bile hatırlamıyorum ama kına diyecek olursanız dün ablamın kınası vardı ve çok eğlenceli geçti. Ben pek oynamadım zaten sevmiyorum da ama gittiğim en güzel kınaydı.
Aaa tebrikler 💜💜💜 Umarım ablan çok çok mutlu olur 🥺💜

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,106
Kuzenimin düğününden sonra tüm düğünler güzel gelmeye başladı çünkü gittiğim en yorucu en kalabalık düğündü o kadar kalablıktı ki yemek yiyemedim😭 çünkü davetli sayısı 🥲

Konu Sahibi
Haney 🍯

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Gittiğim ve iyi olan tek bir düğün bile hatırlamıyorum ama kına diyecek olursanız dün ablamın kınası vardı ve çok eğlenceli geçti. Ben pek oynamadım zaten sevmiyorum da ama gittiğim en güzel kınaydı.
İnşallah Haziran’da gideceğim ama kendi düğünüme… JAJFKGKF Gideceğim en iyi düğün olmasını diliyorum da HANFMGMFLGL
Aaa ikinize de hayırlı olsun ❤️

52Hertz

2025'e kadar depresyonda
Trainee
Tepki
993
Düğünlerden zevk aldığım tek zaman dilimi ben çocukkendi düğünlerde gelinlik giyerdim neden bilmiyorum 😂 hele babamın kuzeninin düğününü hatırlıyorum ekranda oynayan iskeletler vardı onları taklit edip oynuyordum arkadaşlar ile o kalabalığın içinde yakalamaca oynardık aklım başıma gelip utanmaya başladığımdan sonrası sarmadı zaten

aslı

Rookie Idol
Tepki
697
Ben hiç düğüne gitmiyorum alakam bile yok en son 2 yıl önce gittim yani o yüzden bilmiyorum ama o düğün güzeldi