Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Gittiğiniz En Kötü Düğün?

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Evet, gittiğiniz en kötü düğün ne? Bir keresinde düğüne giderken kaybolmuştuk. Bir keresinde de düğün salonunu neredeyse şehrin dışında tutmuşlardı. Gitmemiz iki saat sürmüştü. Üstelik düğün de çok sıkıcıydı ve pasta vermemişlerdi bile. Niye düğün yerlerini hep çok uzak yerlerde tutuyorlar ki?

Yumia

Trainee
Tepki
34
Dün gittiğim düğüm çorba bir saat sonra geldi. Yemek biz artık kalkıyoruz dediğimizde geldi. Aşırı kötü bir servisti. Ve sıralı kır düğün salonları olduğu için bir yerde slow çalıp dumanlar yükselirken diğer yerde oyun havası çalıyordu bir daha gittiğim düğün kendi düğünüm olacak galiba o kadar soğuttu beni düğünlerden

52Hertz

2025'e kadar depresyonda
Trainee
Tepki
993
Lise arkadaşımın düğünü yer çok uzaktı kız yangından mal kaçırır gibi evlenmeye kalktı doğru dürüst elbise bile bakamadım babam katarak ameliyatı olmuştu ve ışık gözünü rahatsız ettiği için arabayı kullanmak için başkasına rica etti birazda beni fırçaladı tabi illa gitmen mi gerekiyor diye neyse düğün çok sıkıcıydı damat düğünü terk etmeye kalktı arkadaşım ve ailesi ile uğraşmak ile geçti en son gelin benimle birlikte kendi düğününden erken ayrıldı babamı dinleyip gitmeyecektim ama arkadaş işte

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
965
Ay düğünlerin hepsi aynı zaten sen ne kadar yabancı pop dinlersen dinle düğününde erik dalı çalacak bambaramı zumbaramı sen de mi oldun angaralı çalacak ssksjskksjks bu yüzden düğünler sıkıcı
Yemek önemli aklımdan çıkmıyor haleda kuzenimin düğününde (salon düğünü) şehriye pilavı,patates kavurma tatlı birde ekmek vermişlerdi sskjsks
Düğünlerden geldikten sonra kulağım duymuyor ya özellikle köy düğünlerini sevmiyorum bu yüzden hopörlörün sesini haddinden fazla açıyorlar.

Jaesexual

Trainee
Tepki
293
Gittiğim her düğün. Ve düğünlere karşı çıktığımı fark ettim ahelfnwlfnme olur da bir gün evlenirsem kesinlikle ama kesinlikle düğün yapmayacağım. Nikah yapar bitiririm olayı, tanımadığım tonla insanla aynı yerde olmak onlarla sarılmak fotoğraf çekmek falan zorlar beni ya

baggy

Trainee
Tepki
35
Babam ile üvey annemin
Evlenmeden önceki gün kız tarafı düğünü iptal etmeye çalıştı kötü söylentilerden dolayı. Bunun üzerine gelin babama kaçtı. Gelin tarafı da ellerinden birşey gelmediği için düğünü akşama yaptılsr.
Üvey annem saçını bile düzgün yapamamıştı ve düğün salonunda gergin bir hava vardı 😅

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Kuzenimin düğününde araya örtü koyup kız erkek ayrı kutlamışlardı zaten 3,4 ay sonra kız adamın ailesi çok muhafazakar ve baskıcı olduğu için ayrıldılar