Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Gördüğünüz En Kötü Kâbus Nedir?

aslı

Rookie Idol
Tepki
702
Avmdeydim oyun alanındaydım kapalı bir yere girmiştim duvarlarda dinazor resimleri vardı labirent gibi bir yerdi böyle çıkmaya çalışıyordum çıkamıyordum kötü değil ama garip bir rüyaydı bu rüyayı ben çok yıllar önce görmüştüm ama hala aklımdan çıkmıyor aşırı garip

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,079
Çocukluğum da gördüğüm bir kabus, kaçırılıyordum aradan nereden baksan 18 sene belki daha fazlası geçmiştir hala hatırlıyorum

waldorfism

Trainee
Tepki
368

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,092
Bundan dört beş yıl önceydi. Teyzemlerde kaldım birkaç günlüğüne. O zaman da koltukta yatıyordum. Her neyse. Rüyamda uyumak koltuğuma gittim. Sonra aniden teyzem odaya girdi. Elinde kazan ve içinden dumanlar falan çıkıyor. Sonra kuzenim ve yanında hiç tanımadığım bir kadın da odaya geliyorlar. Kuzenim ve yanındaki kadın kelle paça yemeğe başladılar. Gel sen de ye dediler ama ben sevmediğim için hayır dedim. Sonra kaldığım odada dedem ve iki anneannemin birlikte olduğu bir fotoğraf var. Teyzem o fotoğrafları aldı ve fotoğrafların arkasından yapışkanlı üçgen,kare şeklinde kağıtlar çıkardı ve kazana attı. O sıra da teyzem bana deden ve nenelerin ruhu seni bu gece koruyacak dedi ve kâğıtları kazana atar atmaz bir sürü duman yükseldi. Ve bana senin büyücüye görünmen gerek dedi. O anda babam yoktu ama babamın sesini duyuyordum ve bana "Duman sana iyi gelecek" diyordu . Bunu neden söyledi hangi anlamda söyledi bilmiyorum. Sonra rüyamda mekan değiştirdik. Ben ve annemleyiz yanımızda da mahalleden tanıdığımız bir abla. Ben anneme o olayı anlatıyorum . Hadi büyücüye falan gidek diyorum. O sırada da elimde de iki tane A4 kağıdı var ve kağıtta bir yazı beliriyor . Herhangi bir dil değil hayatımda ilk defa gördüm o yazıyı ve ben o yazıyı okuyabiliyordum. Yazıda da "Duman sana iyi gelecek" yazıyordu. Sonra tekrar mekan değişti. Sadece ben ve annem varız. Büyücünün evine gelmişiz. Büyücünün evi de ev değil. Yıkık dökük köpek kulübesi gibi bir şey. İçeri de giremezsin hem küçük hem de girişi yok. Sonra büyücünün evde olmadığını analdık. Ondan sonra da uyandım.
Uyandığımda o kadar çok korkuyordum ki. Odada tekim ve o saatlerde dışarısı baya esiyordu o yüzden kapı kapalı olmasına rağmen sürekli ses çıkarıyordu. Ben de aşırı korkuyordum kapının arkasında ya birileri varsa, ya cin ya da hayalet, canavar gibi şeyler varsa diye aşırı korkuyordum. Yatağımdan da kalkamıyordum. Sonra kendimi toparladım ve kuzenlerimin kaldığı odaya gittim ve bir kuzenimin yanında uyudum. Ama hemen uyuyamadım hâlâ çok korkuyordum. Toplam yaklaşık iki saat falan uyanıktım. Sonra sabah ezanı okumaya başladı. Ve ezan başlar başlamaz o kadar rahatladım ki. Öyle bir rahatlama yok. Korkudan göğsüm sıkışıp duruyordu ezan ile birlikte bana öyle bir rahatlama geldi ki anlatamam.

ashelyaa

Trainee
Tepki
26
Benim iki tane var. Birisinde sevdiğim çocuğun, diğerinde ise babamın öldüğünü görmüştüm. İkisinde de uyandıktan sonra gözümde yaş olduğunu fark etmiştim 😢
Daha bugün tüm ailemi öldürdüğümü gördüm, en kötü kabusum değil ama bi an asla uyanamayacakmışım gibi geldi

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
686
Aklıma ilk gelen BTS jimin'i kırkayak olarak gördüğüm rüya oldu, çok daha saçma kabuslarim oldu ama bu da tuhaftı yani xavsbnsjd
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Benim iki tane var. Birisinde sevdiğim çocuğun, diğerinde ise babamın öldüğünü görmüştüm. İkisinde de uyandıktan sonra gözümde yaş olduğunu fark etmiştim
Masada otururken tekrar deprem olduğunu ve kimseye yetisemedigimi görmüştüm zaman durmuştu ve kardeşimin nefes almadığını fark etmiştim uyandığıma hoc bu kadar mutlu olmamıştım

Aklıma ilk gelen BTS jimin'i kırkayak olarak gördüğüm rüya oldu, çok daha saçma kabuslarim oldu ama bu da tuhaftı yani xavsbnsjd

Masada otururken tekrar deprem olduğunu ve kimseye yetisemedigimi görmüştüm zaman durmuştu ve kardeşimin nefes almadığını fark etmiştim uyandığıma hoc bu kadar mutlu olmamıştım
Rüyamda yatağımdan kalkıp tuvalete gittiğimi, geri döndüğümde kendimin yatakta yattığını gördüm, kısa ama öz kabuslar görüyorum galiba cabsnjsjd geceleri aynaya bakamam bu yüzden

Son düzenleme:

eirene

Rookie Idol
Tepki
371
Annem, anneannem ve ben bir adaya düşüyorduk ve bir kabile bizi kaçırıyordu anneannemi canlı canlı yiyordular o zaman çok küçüktüm çok korkmuştum

haneull

Rookie Idol
Tepki
617
En korkunç olanı mı emin değilim ama lisede bir dönem sürekli simsiyah kocaman bir köpek görüyordum o kadar büyüktü ki oturur pozisyondayken boyumdaydı. Her seferinde bana havlıyordu ve tam üzerime atlarken uyanıyordum