Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Grubuna Uymadigi Dusunulen Idoller

augustine

argumentative, antithetical dream girl
VIP Visual Queen
Tepki
6,862
kpop gruplari genelde belirli bi tarzda/konsepte ve hem bu tarza/konsepte uyan hem de diger uyelerle arasinda bir uyum ahenk olan uyelerle cikis yapiyor ama ayni zamanda bircok grupta da bu durumlara uymayan uyeler oluyor

bp jisoo: jenlisa black kismini yansitirken roze pink kismini yansitiyor grubun. jisoo ise bej, kahverengi gibi. sesinin diger uyelerle uyusmamasi da var tabii

itzy lia: dans odakli bi grupta olunca biraz siritiyor dansi ee vokali de aman aman olmayinca ozellikle netizenlerin cok dikkatini cekiyor

exo jin: maknae line genc kizlarin kalbini calarken rap line da rap line iste grubu sirtlaniyor. jin de ne maknae line charmi var ne de rap line yetenegi

twice chaeyoung: daha sert konseptli bi grupta cikis yapsa cok farkli yerlerdeydi su an

stray kids in: miss gibi vokaller rap/dans agirlikli bi grup

ve yazmaya usendigim dahasi. sizin akliniza kimler geliyor?

bilibili88

Fanbase Starter
Tepki
4,938
kpop gruplari genelde belirli bi tarzda/konsepte ve hem bu tarza/konsepte uyan hem de diger uyelerle arasinda bir uyum ahenk olan uyelerle cikis yapiyor ama ayni zamanda bircok grupta da bu durumlara uymayan uyeler oluyor

bp jisoo: jenlisa black kismini yansitirken roze pink kismini yansitiyor grubun. jisoo ise bej, kahverengi gibi. sesinin diger uyelerle uyusmamasi da var tabii

itzy lia: dans odakli bi grupta olunca biraz siritiyor dansi ee vokali de aman aman olmayinca ozellikle netizenlerin cok dikkatini cekiyor

exo jin: maknae line genc kizlarin kalbini calarken rap line da rap line iste grubu sirtlaniyor. jin de ne maknae line charmi var ne de rap line yetenegi

twice chaeyoung: daha sert konseptli bi grupta cikis yapsa cok farkli yerlerdeydi su an

Jisoo Chaeyoung ve IN icin katilmiyorum bence gruplarinin baskin havasini dengeliyorlar.
Jisoo grubun bence varyetelerde yurutucu uyesi. BP House'da grubun yapi tasi oldugunu bence cok belli etmisti. Ayrica Ice Cream, PWF, AIIYL, LSG, Bet You Wanna, Love To Hate Me, The Happiest Girl gibi sarkilari onsuz asla dusunemiyorum. Rosé baslarda pink tarafi temsil ediyormus gibi gelebilir ama Kill This Love dan beri oyle bi havasi yok. Jisoo olmasaydi bile Jisoo tarzi bi uyenin olmasi gerekiyordu. Ya da Jisoo kadar Kore guzellik standartlarina uyabilen bi uye.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Chaeyoung'da daha farkli bir konseptte daha basarili olurdu belki ama cogu uyenin benzer havalara sahip oldugu yerlerde dengeyi sagliyorlar.

revelimderevelim

Lead Dancer
Tepki
8,902
Bu tip uymama olayları genel olarak 6 ve daha fazla üyeli gruplarda oluyor. Beş üyeden sonra her şey tekrar etmeye başlıyor. İnsanlarda haklı olarak olmasa da olur diyor.

callmeswarley

Fanbase Starter
Tepki
5,480
Jin'in vokali grammy tarafından bile övgüyle anılmış bir sese sahip yani vokal yönünden yetenekli bir üye wwh lakabı var Bts de çok yakışıklı var Jin Bts de değilde başka bir grupta olsa eminim şimdikinden daha fazla parlardı (ki şimdi bile parlıyor )grubun ilk zamanlarında bilenler bilir gruba en çok fan çeken üye Seokjin'di yani gruba onun sayesinde fan olan bir çok army var.Dede esprileri yapması "Eat Jin" ile yeme bozukluğu olan insanları yemek yemeye çekmesi kalabalık bir etkinlikte eğer rahatsa kaynaşır ama hobinin etkinliğinde webtoon okumuş bunları anlatmamın sebebi kendimi ona çok yakın hissediyorum Jin benim safe place'im ve iyi ki Bts' de oyunculuk eğitimi gördüğü için kendini yetersiz hissediyor fakat grup içinde en çok gelişim gösteren pratik yapan üyelerin başında geliyor çabasını hep takdir etmişimdir f3e5e618b85a313d1ff7ab2b536185cf.jpg a2903d7ce3abe33cb87abf700dd72ead.jpg cd2d37240a7c2558a10698531ef390d9.jpg

Ü

Üye silindi 148

Bp de jisoo olmasaydı bile jisoo konseptinde biri olmalıydı ben grubu tamamladığını düşünüyorum diğer 3 üye daha batı tarzı ilerliyorlar jisoo grupta daha doğuya yönelik ve grubun olgun,zarif tarafını gösteriyor.

Konu Sahibi
augustine

augustine

VIP Visual Queen
Tepki
6,862

KIZ O SIRADA EXO DINLIYORDUM KAFAM KARISMIS ZJBXNXBXNBXNX neyse ask anladiniz iste bts jin hxnxbznxb

Jisoo Chaeyoung ve IN icin katilmiyorum bence gruplarinin baskin havasini dengeliyorlar.
Jisoo grubun bence varyetelerde yurutucu uyesi. BP House'da grubun yapi tasi oldugunu bence cok belli etmisti. Ayrica Ice Cream, PWF, AIIYL, LSG, Bet You Wanna, Love To Hate Me, The Happiest Girl gibi sarkilari onsuz asla dusunemiyorum. Rosé baslarda pink tarafi temsil ediyormus gibi gelebilir ama Kill This Love dan beri oyle bi havasi yok. Jisoo olmasaydi bile Jisoo tarzi bi uyenin olmasi gerekiyordu. Ya da Jisoo kadar Kore guzellik standartlarina uyabilen bi uye.

Chaeyoung'da daha farkli bir konseptte daha basarili olurdu belki ama cogu uyenin benzer havalara sahip oldugu yerlerde dengeyi sagliyorlar.
jisoonun sesi benim icin hit ya da miss gibi bi durum bazi sarkilarda guzel olsa da ne yazik ki bazi sarkilarda begenmiyorum. bana kalirsa grubun anasi gibiu ama netizenler her jisoo postuna bunu yazdigi icin ben de ekleyeyim dedim

Konu Sahibi
augustine

augustine

VIP Visual Queen
Tepki
6,862
blackpink benim icin uyelerin her yonden birbirlerini tamamladigi bir kiz grubu, jisoo olmadan bir blackpink hayal edemiyorum bu yuzden.
uyelerle arasi muthis bence guzli lider zaten ama netiuzenler falsn her jisoo postuna boyle yaziyor ekleyeiim dedim o yuzden

Bende diyorum Jin ne alaka sjkfskjsf
😭😭😭 hatadan dolayi ozur dileriz bxnxjxjxj

Jin'in vokali grammy tarafından bile övgüyle anılmış bir sese sahip yani vokal yönünden yetenekli bir üye wwh lakabı var Bts de çok yakışıklı var Jin Bts de değilde başka bir grupta olsa eminim şimdikinden daha fazla parlardı (ki şimdi bile parlıyor )grubun ilk zamanlarında bilenler bilir gruba en çok fan çeken üye Seokjin'di yani gruba onun sayesinde fan olan bir çok army var.Dede esprileri yapması "Eat Jin" ile yeme bozukluğu olan insanları yemek yemeye çekmesi kalabalık bir etkinlikte eğer rahatsa kaynaşır ama hobinin etkinliğinde webtoon okumuş bunları anlatmamın sebebi kendimi ona çok yakın hissediyorum Jin benim safe place'im ve iyi ki Bts' de oyunculuk eğitimi gördüğü için kendini yetersiz hissediyor fakat grup içinde en çok gelişim gösteren pratik yapan üyelerin başında geliyor çabasını hep takdir etmişimdir Ekli dosyayı görüntüle 1009 Ekli dosyayı görüntüle 1010 Ekli dosyayı görüntüle 1011
jini ben de severim btsi ilk gordugumde dna di haliba ilk dikkatimi o cekmisti ne yakisikli cocuk demistim ama sirket yuzundendir mi bilmem grubun arkasinda kskiuor biraz. askere gitmeden bi iki solo cikardi ama o da cok konusulmadi zor haberim oldu