Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Grubunuzun/Idolunuzun Şirketinden Memnun Musunuz

minasyy

Trainee
Tepki
312
Grubunuzun/idolunuzun sirketinden memnun musunuz?
Bu soruya evet diyen cikacagini pek sanmiyorum ama yinede baslik açmak istedim biraz sohbet olsun diye

• Beğen
Reactions: inx
Konu Sahibi
minasyy

minasyy

Trainee
Tepki
312
Tabii tabii çok memnunum. Şu K-pop sektörüne onun gibisi gelmez. Düşman çatlatıyoruz birlikte. Herkes gece gündüz dua ediyor, böyle bir şirkete sahip olmak için. (Grubum EXO 🙃)
Exo için çok üzülüyorum sürekli cb yapıp showlara katiliiorlar sağlıklari için endişeleniyorum
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Grubunuzun/idolunuzun sirketinden memnun musunuz?
Bu soruya evet diyen cikacagini pek sanmiyorum ama yinede baslik açmak istedim biraz sohbet olsun diye
Herkes sm yazmış bende twice için jypyi eleştiriyim
Güzel promo yapıyor ama şarkı yayinlanmadan önce çok fazla teaser yayinlayip heyecanı sonduruyor bence özelikle jihyo solo için bunu hissettim

Konu Sahibi
minasyy

minasyy

Trainee
Tepki
312
Bighit hybe olmadan önce %80 oranında memnundum... en azından grup için çabalıyorlardı ama ne zamanki hybe oldu bangtanı komple saldılar. Bangtanın ekibini yeni bts yaratmak için başka gruplara verdiler 😭 şu an hiç memnun değilim 🧍🏻‍♀️ ne promo yapıyor ne çocukları koruyor. İşleri güçleri lisanslı ürünlerin kopyasını satanlara dava açmak 🤡
Bir yerde görmüştüm doğru mu bilmiyorum jimin bir mv daha çekmek istemiş şirket yapmamış sonra nj için 6 mv gelmiş falan

Kimsenin memnun olduğunu düşünmüyorum buna da ben de dahilim büyük ya da küçük illaki eksiklikler ve birtakım nankörlükler oluyor 👀
Ben sanirim ls fani olsam memnun olurdum sjdnns

Konu Sahibi
minasyy

minasyy

Trainee
Tepki
312
Evet bu arada. SM'in tek bir mağdur grubu yok. Neredeyse bütün grupların mağdur. Hani desem ki, şirketin bir tane favı var, ona bakmaktan bizimkilere vakit ayıramıyor. O da yok. Bu konuda hiç ayrım yapmaz canımın içi 💙
Bir ara aespayi favlari diye lincliyorlardi ama simdi pek gormuyom

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Hybe şe///siz deyip kenara çekiliyorum

Doğru malsf ki... çocuk albümdeki şarkılarına mv çekmek istedi. Şirket direkt bu imkansız, yapamayız demiş jimine 🤡
Bu olay konusunda çok sinirliyim. Hayır yani şirketi bu noktaya getiren grubun üyesinden bahsediyoruz. Bts üyeleri ne isterse, ne talep ederse önlerine sermeleri gerekirken yaptıkları şeye bak.

52Hertz

2025'e kadar depresyonda
Trainee
Tepki
993
Bighit yere göğe sığdıramazdım baya baya överdim ya şirkette BTS tek gruptu tabi o zaman tüm ilgi alaka onlarda mükemmel promo yapmazdı şimdi yalan yok hep hayranlar yapardı grubun reklamını ama yinede süper zamanlardı şirket çalışanları ve BTS aile gibi gelirdi ilk büyük ödül aldıklarında arka tarafta şirket çalışanlarının BTS ile birlikte ağlamıştı hep şirket=BTS diye düşünüyordum şimdi hybe ye bak resmen bighit Allah'ın lütfu idi hybe ise Allah'ın cezası bir varlık eski çalışanlarda ya başka gruplara verildi ya da istifa edip gitti