Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Hak Ettiğinden Fazla Değer Gören Idol?

Hak ettiğinden fazla değer gören idol?

• Kullanılan toplam oy
    28
  • Anket kapatılmış .
Tepki
297
Soru net ve açık... Benden önce bu tarz başlıklar açılmış hepsi 20 sayfa onları okuyacağıma yenisini açarım dedim ve açtım tşk tşk tşk smsmmsms

Yeni nesil grupları hiç bilmediğimden şöle kendi dönemimde tartışılan bi kaç ismi yazdım. Ne düşünüyorsunuz benim çok var abartıldığını düşündüğüm idol aşırı abartılıyorlar hatta bu kişiler dışındaki kişileri de yazabilirsiniz hakaret vs etmeden seviyeli şekilde tartışabileceğinize olan güvenim şaka mııığ? msmsms

Konu Sahibi
hyrnsgülfirstlady
Tepki
297
İdol kimliğine olarak ele alacaksak sehun,suzy derim.Maşallah taş gibiler ama ikisini de seçenektekilerle karşılaştırınca yetenekli bulmuyorum.Suzynin oyunculuğu yıllardır gelişmedi gibime geliyor
Aslında bu mantıkla açmıştım başlığı ama zico ve gd nin skandalları ağır bastı... onları unutmuşum tamamen iyi ki seungri koymamışım :)

Mesela karina yeteneksiz değil ama güzellik anlamında aşırı abartıldığını düşünüyorum ya da RM yeteneksiz değil ama abartıldığı kadar da yetenekli değil bana göre...