Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Hangi Biasli Fanlar Sizi Korkutuyor

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Biraz fazla mı kaptırmışlar bazıları sanki🤔
Yani Minho hafifçe gülmekten farklı bir mimik yapsa Han'a karşı,hemen kıskandı falan deyip bi de bunu ciddiye alan birçok kişi gördüm dxmsldksk
GKCAJGCAİGCAİGCAGCİACİG
Ben de Minsung shipliyorum 😭
Ama sevgili olduklarını falan savunmuyorum
Aralarındaki arkadaşlık ilişkisi çok hoş 😭🤧🤏

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Ama toxic olanları kast ettim onlar biraz korkunç🥲😣
Biraz mı.......................…………………………
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Biraz mı.......................…………………………
Şöyle söyleyim; bildiğim kadarıyla Hyunho DANS videosunun altına Minsung shipperlar doluşmuştu, ne dediklerini tam olarak bilmiyorum ama hep Minho ile Han'dan bahsetmişler

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,787
Weverse'de bir taekook shipper ile kavga etmiştim bana idollerinin yönelimini anlayamayacak kadar aptal olduğumu söylemişti. Sonra bir jikooker geldi ve ona sen asıl idollerine iftira atıyorsun jikook gün gibi ortada dedi. Sonra yoonminciler geldi dediler ki hepiniz körsünüz iğrenç varlıklar fanliginizdan utanın falan. Ben de bu sırada izliyorum. Hayatımda shipper tayfa kadar korkuncunu ve hırslı olanını görmedim saygılar..

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Weverse'de bir taekook shipper ile kavga etmiştim bana idollerinin yönelimini anlayamayacak kadar aptal olduğumu söylemişti. Sonra bir jikooker geldi ve ona sen asıl idollerine iftira atıyorsun jikook gün gibi ortada dedi. Sonra yoonminciler geldi dediler ki hepiniz körsünüz iğrenç varlıklar fanliginizdan utanın falan. Ben de bu sırada izliyorum. Hayatımda shipper tayfa kadar korkuncunu ve hırslı olanını görmedim saygılar..
Birbirini gösteren üçlü Spidermanler

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Natty tek kelimeyle Natty
kiof natty mi? tek bildiğim kiof'ın yeni neslin en sinir bozucu fanlarına sahip olduğu. sürekli "işte yetişkin kadınlara çıkış yaptırırsanız böyle olur" diyorlar ama üyelerden biri 18 yaşında 😭😭😭 şu idolleri cinselleştirmeyin artık 😭😭😭
Bp solo stanler, taekook shipperlar, niki stanler+Felix veya hyunjin stanler olası %70 toxiclesme gücü var çoğunun
gayet toksik bi liste tebrik ederim 10/10 analiz gücü
Lisa ve RM. Hocam bu iki grubun fanlarının bir kısmının fanwar modu açıldığında kafataslarını açıp beynini çıkarıp masanın üstüne bırakıp "Sen dur bakayım burada" dediğini falan düşünüyorum.
lisa ve rm. bu kadar. cidden iki fandomun da en korkunçları.
bunu yazıcaktım yazan olmuş zaten adamların ellerini birbirine değdirmesinden gay olduğu anlamını çıkaran kişiler her şeye inanabilir inandıkları şeyi redderseniz de demediklerini bırakmazlar hetero shipler için de geçerli bu tüm shipperlar için böyle
genel olarak shippercılardan hoşlanmadığımı fark ettim ben. bilmiyorum ben olsam grup üyemle ya da herhangi biriyle shiplensem inanılmaz rahatsız olurum. friendship shipleri dışında artık hiç hoşlanmıyorum.
Rosé biaslılar
Kendimden korkuyorum,yapabileceklerimden---
~Bihter Rosie Posie Ziyagil😬

Şakayı bir yana bırakırsam toxic Jennie ve Lisa stanlerden korkuyorum
Taekook shipperlardan korkuyorum.
SKZ ile ilgilendiğim zaman da Minsung shipperların bazılarından korkuyodum
Galiba bu kadar🤔
vznxvnxbxjxbxjbx evet bp solo stanleri ve bts shippercıları çok korkunç.
kpop ortamlarında bir burda varım o yüzden fan gruplarını bilmiyorum ama biri yeonjun ya da kaiye oppacılık yapıyorsa deli gibi kıskanıyorum hemen engelliyorum hesabı 😭😭o yüzden kendi dahil olduğum txt oppacıları diyorum
vsjvzjxgxkgxkxhdk benim sahiplenme ve kıskançlık seviyesi

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

lmaoooo her kpop fanının bir shipper army travması vardır seninki de bu olmuş sanıyorum 😭😭😭

nonono

Trainee
Tepki
0
10 yaşındaki Lisa stanler
Sm stanler
Grubunu şaha kaldıran herhangi bir fandom mensubu bireyler