Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Hangi Biasli Fanlar Sizi Korkutuyor

Ü

Üye silindi 189

hee grubun fanwara gireceginize cephede savasmayi isteyeceginiz fanlari bulunuyor ve bu fanlarin biaslari genelde ayni kisi.

bp
jennie biaslilar ve ozellikle kpop aleminin en fanwara girilmeyecek bolum sonu canavarlari lisa stanler

bts
suga ve jk

twice
naeyeon

rv
irene

itzy
yeji ya da yuna

enhypen
jay

aespa
ningning

neyse benden bu kadar siz ne dusunuyorsunuz

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

ben sunoo ve nikicilere bulaşmam bir tık korkunç. bir jay biased olarak korkunç olduğumu düşünmüyorum #jaybiaslılaraadalet #zorbalık
noktalama isaretleri kullandiginiz icin kendini benden ustun mu saniyorsun sizin samimiyetiniz bu kadar iste bxbzbxjnx
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Hala seungri stanler ve seungri biaslı olan kişiler en büyük korkum 🤡
onlar hasta ruhlu olduklari icin evet hafif tirsiyorum ama ben onlari net doverim

aslı

Fanbase Starter
Tepki
696
ben sunoo ve nikicilere bulaşmam bir tık korkunç. bir jay biased olarak korkunç olduğumu düşünmüyorum #jaybiaslılaraadalet #zorbalık
BEN DE JAY BIASLIYIM

namjoon biasılılar ve Jeongyeon

• Beğen
Reactions: ask
Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Ben L stanlerden acayip tırsıyorum onlar kadar beni kimse korkutmuyo
lisa stanler build different cidden askim. osmanli savaslarinda dev gibi cusseleriyle ciplak elle bagira cagira en sirada savasan yigitler gibiler. bir de birbirlerinin arkalarini da kolluyorlar. birine bulastin mi bittin. adresine kadar bulurlar hayatinda yemedigin zorbaligi yersin. su rocket puncher mi ne ustune bi lisa stan atsak da gorse zorbalik neymis

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

bp lisa
kızın daha ortada olmayan şarkıdaki rap partını viral etmek için organize olduklarını gördüğümden beri beni geriyorlar üstelik -onlar mı yaptı bilmiyorum ama- cidden viral de oldu
o part baya guzeldi o yuzden viral oldu bence ama lisa stanler cidden yapiyor bu isi. lalisa ilk gunden 70 milyondan fazla izlenmisti rose jisoo falan max 40 milyon izlenme aldi dusun yani en az bi 30 milyonu var bi de sub fandom bu haa lisa solo ciksa olacaklari dusunemiyorun

Ay bide şimdi aklıma geldi mamamoo fanlarına asla bulaşmam çünkü en son mmm ya laf attım diye beni dava ediyorlardı
storytime asko baslik ac hemej

mamamoo stabler beni nasil dava efiyorlardi njxnxnxn

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
o part baya guzeldi o yuzden viral oldu bence ama lisa stanler cidden yapiyor bu isi. lalisa ilk gunden 70 milyondan fazla izlenmisti rose jisoo falan max 40 milyon izlenme aldi dusun yani en az bi 30 milyonu var bi de sub fandom bu haa lisa solo ciksa olacaklari dusunemiyorun
aynı şarkıdan mı bahsediyoruz merak ettim type girl benim bahsettiğim partı güzel ben de seviyorum. çok güzel organize oluyorlar valla lisa'nın sırtı yere gelmez

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
ay bu arada ben de lisa biaslıyım ama onların bağlılıkları korkutucu aralarında barınamazdım

haneull

Rookie Idol
Tepki
607
Solo Stan olarak söylemeyeceğim çünkü gördüğüm kadarıyla her grubun en popüler üyeleri ve doğal olarak onun fanları baskın geliyor.
Army ve blink diyeceğim fan arkadaşlar alınmasın ama ben bu iki grupla biraz fikir farklılığını tecrübe ettim ve sonuç feciydi🤭😂 ve sürekli bi yerlerde birbirlerine sataştıklarını görüyorum aman aman😂
4. Jen arası savaşlar nasıl bilmiyorum ama gördüğüm kadarıyla kendi üyelerine taş gelmediği sürece çok etliye sütlüye bulaşmıyorlar

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,082
Korktuğum yok ama Lisa Stan, Jennie Stan , Tae Stan, Jk Stan , Hyunjin stanlarla uğraşılmaz . Çoğu toksik kitleler. Doğru bir şey söylesen bile kabul etmeyip linç ediyorlar. Düşünme ve zeka yetilerini kullanmasını bilmiyorlar.

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Lisa fanları alınmasın ama bir saattir sıkıldıkça şu Osmanlı Savaşlarında diye başlayan tanımı açıp açıp okuyorum. Her seferinde de gülüyorum. Bölüm sonu canavarına gülüp aşağı indim asıl mizah şölenini bu kısımda yapmışsın. Lütfen bir şeyleri birbirine benzetmeye devam et.
vxnxbxjxbnx ayyy cok tesekkur ederim askim cok mutlu etti beni bu yorum agliyorum 😭😭😭

İyi Düşün

Trainee
Tepki
246
hee grubun fanwara gireceginize cephede savasmayi isteyeceginiz fanlari bulunuyor ve bu fanlarin biaslari genelde ayni kisi.

bp
jennie biaslilar ve ozellikle kpop aleminin en fanwara girilmeyecek bolum sonu canavarlari lisa stanler

bts
suga ve jk

twice
naeyeon

rv
irene

itzy
yeji ya da yuna

enhypen
jay

aespa
ningning

neyse benden bu kadar siz ne dusunuyorsunuz
Bts maknae line hayranları bence çoğunluğunda ciddi sorun var. Arada normalleri de olsa.

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Tiktokta Suga biaslı bir hesap vardı. Adını hâlâ hatırlıyorum, o kadar işlenmiş yani beynime. Hayatımda gördüğüm en toksik fanlardan biriydi. Hatta engellediğim ilk kpop hesabıydı. O gün bugündür, Suga biaslılardan korkuyorum