Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anket Hangi Kız Grubunun Fanı Olmazsınız? (Hybe Ver.)

?

• Kullanılan toplam oy
    14

Taegucci

Trainee
Tepki
79
Helloo evrivannn

Şimdi buraya hybe kız gruplarını yerleştirdim.Onların fanı olsanız bile aralarından sadece birinin fanı olmazsınız.Bu hangisi olurdu?

damiboo

Trainee
Tepki
14
Yanlış anlaşılmak istemiyorum ama nedense hybe'ın hiçbir kız grubuna fanlık yapabileceğimi düşünmüyorum. Müziklerini ne kadar dinlesem de o kadar hoşlanamıyorum. Garip bir şekilde bir kopukluk hissediyorum

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
730
Hangisinin fanı olsam da asla nj fanı olmam

Konu Sahibi
Taegucci

Taegucci

Trainee
Tepki
79
Yanlış anlaşılmak istemiyorum ama nedense hybe'ın hiçbir kız grubuna fanlık yapabileceğimi düşünmüyorum. Müziklerini ne kadar dinlesem de o kadar hoşlanamıyorum. Garip bir şekilde bir kopukluk hissediyorum
Ya şey beni onu kastetmedim.Demek istediğim ne olursa olsun aralarından sadece birini diğerlerinden daha az seviyorsun veya bunun tarzında bir şey

xena

Trainee
Tepki
22
eskiden floverdim sonra vokal faciasi + gyurinin ayrilmasi bi de muzik sovu skandallarini bilsem de goz yummamaya karar verip fandomdan cikmistim. ilk cikis yaptiklarinda wizone oldugum icin ls fandomundaydim antifragile erasindan sonra soguyup ciktim. ama aralarinda su anda en sevmedigim ls.