Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Hassasiyetlere Saygı Duyun

Ü

Üye silindi 192

Karşınızda kim olursa olsun, isterseniz statü açısından ondan yüksek olun isterseniz yaş olarak büyük olun yine de o kişiye karşı daha dostane olmak zorundasınız, karşınızdaki kişi paranoid olabilir, şizotipal olabilir, bipolar olabilir, borderline olabilir veya okb sahibi olabilir.

Sizin için çok normal olan bir cümleyi paranoid bozukluğu olan biri haftalarca kafaya takıp üzgün hissedebiliyor, bunu sjw diye düşünmeyin bunlar birer hastalıklar ve saygı duyup ona göre davranmalısınız, size normal bir şekilde soru soran kişiyi tersleyince havalı olmuyorsunuz veya kimse sizi desteklemiyor sadece karşınızdaki kişiyi üzüyorsunuz ve bununla resmen gurur duyacak kadar da düşmüşsünüz. Özellikle psikolojik rahatsızlığa sahip olduğunu bildiğiniz kişilere bunu yapmanız ise sadece aşağılık kompleksiniz, birinin mutlu olduğu anda bunu yapınca onun hevesini kırıyorsunuz sonra da "aaa ne oldu ki ona niye konuşmuyor" diye samimiyetsiz sorular soruyorsunuz, birinden nefret ediyorsanız bile şerefinizle kabul edin de ahaliye iki yüzlü diye rezil olmayın 😀

Kullanıcılardan bağımsız bir yazıdır.

Bored Over It GIF

haneull

Rookie Idol
Tepki
604
İnsanlar birbirine karşı çok sabırsız ve kinliler artık anlam veremiyorum gerçekten. Ve sanalda özellikle kimse kimsenin yüzünü görmüyor diye ekstra taşkın tavırlar var malesef..
Sitede yine bir şeyler olmuş sanırım az önce de mesajları sızdırma ile alakalı bir şey okudum bu da onunla alakalı mı acaba 🤔 yoksa daha çok kişisel bir duygu paylaşımı mi?

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 192

İnsanlar birbirine karşı çok sabırsız ve kinliler artık anlam veremiyorum gerçekten. Ve sanalda özellikle kimse kimsenin yüzünü görmüyor diye ekstra taşkın tavırlar var malesef..
Sitede yine bir şeyler olmuş sanırım az önce de mesajları sızdırma ile alakalı bir şey okudum bu da onunla alakalı mı acaba 🤔 yoksa daha çok kişisel bir duygu paylaşımı mi?
Kişisel

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 192

Gercekten katiliyorum. Cok guzel yazmissin. Kac gundur sacma sapan seyler dondurduk ben de belki biraz daha sakin olsam her sey daha normal gecerdi. Internette bazen karsimizdaki kisilerin ister istemez insan oldugunu unutuyoruz. Karsimizda da bir robot varmis gibi hissediyoruz ve umursamadan karsilik veriyoruz. Yerine gore alttan almayi yerine gore de hatayi kendinde aramayi bilmek gerek ❣ Karsimizdaki insanlarin gunluk hayatlarinda neler oldugunu, nasil sinavlardan gectiklerini gercekten bilmiyoruz. Ben gorece daha sakin ve normal bi hayat yasadigim icin cogu zaman herkesi kendim gibi zannedip umursamadan kotu seyler soyleyebiliyorum. Senin yazdiklarini her zaman akilda tutmak onemli.
I Love You Smile GIF by corgiyolk