Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

"Hear Me Out" Recording Behind

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515

arkadaslar 🤧 11 yılın sonunda ilk kez bir sarkının kayıt sürecini paylastılar (her ne kadar bunu almak icin yalvarmıs olsak da) biraz duygulandım acıkcası 😭
hepsi stüdyoya girdiğinde resmen ciddi bir hale bürünüyomus onu görmüs olduk ve baekhyunla chanyeolun üyeleri kayıt sürecinde yönlendirmesi cok hosuma gitti ama neden hic cr vermediler onu anlayamadım sonucta sarkıda katkıda bulunmuslar 🤔
jongini görünce duygulanmadam edemedim sesi de bal gibi aniden yüksek notaya cıkınca bi sok oldum
jongdaenin ilk kaydı gerceklestiren o olduğu icin sarkının 2 versiyonunu da kaydetti ve üyeler hangisini beğenirse onu secsin dedi buna da baya sasırdım ayrıca cok hosuma gitti
sehun kendini gercekten cok gelistirmis ya onu burda daha da iyi anladım
ve kayıtta üyelerin sesleriyle oynamamaları da dikkatimi cekti gercekten hepsi cok yetenekli ya hayran kaldım yine
ins cream soda'nın da kayıt sürecini paylasırlar

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Dün izledim ilk baş bi tuaf geldi, böyle Bi içerik almak ama hepsi. çok iyidi sehuna dikkat ettiniz mi 🥰 nasıl da gelişmiş
ay evett o kadar ümidim yoktu ki bu videoyu alacağımızdan ilk dakikalar noluyoruz yaa moduna girdim xkskxkd gercekten hepsi cok iyiydi ama sehun baya gelistirmis kendini

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Hatırlatma nolur bizim bu asker yolu gözleme zaten dram dizisine döndü 😭
ay 2 yıl askerlik mi olur ya valla sövmeden edemiyorum su sisteme
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Belki hükümet bize acır ve erken gönderir 🙂
Evet anksiyeteden muzdarip olan Taemin'e fazladan askerlik yaptırtan hükümet bize acıyacak 😐 yine de umut güzel şey 😌
jongini pat diye alan hükümet acıyıp da erken yollamaz sanki "(( ama sehun sirinlik yaparsa belki erkenden postalarlar fjskxjsmxjdk