Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Hellüü

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,036
Hem buralar hem de ben uzun zamandır sessizdim. Sizleri merak ediyorum. Nasılsınız, neler yapıyorsunuz?
Siz söylemeden ben söyleyeyim 🤭
Ben çok iyiyim şuan. Son 4-5 ay baya kötüydü benim için. Ama o zaman yaşadıklarım sayesinde şuan daha iyiyim. Ekim ayında baya toparladım kendimi. Yaşadığımız zorlukların bize güç olarak geleceğine inanıyorum ben ve bende de hep öyle oldu. Hayatımdan birkaç kişiyi çıkardım. Çıkarmaya cesaret edemediğim ve değer verdiğim insanlardı ancak her şey karşılıksız değilmiş. Verdiğim değerin karşılığı nankörlük oldu. Bu yüzden devam ettirmenin ve iyi insan gibi davranmanın bi önemi yokmuş. Hayatımdan çıkardığım için çok memnunum. Bir daha tanışmayacak yabancılarız artık.
Yazın bir işe girdim. 3 ay boyunca çalıştım. Çok ama çok zorlandım. Sadece iş olarak değil. Bir kadına olan bakış açıları, sırf çalışansın diye memurların ve orada uzun süredir çalışan diğer çalışanlar tarafından çokça küçük görüldük, hep ezmeye çalıştılar. Çalışma hayatının zorluğunu bambaşka hayatların da olduğunu çok iyi anladım. Hayattan beklentilerim değişti. Hayat bize istediğimiz hayatı sunmuyor. Sunduğu hayatı sevmemizi istediğini düşünüyorum. En azından yazın böyleydi. Ben de yaşadığım zorlukları sevmeye başladım. Bu bakış açısıyla o zorlu dönemden kurtuldum diyebilirim.
Her neyse çok konuştum. Söz sizde💖

Miss Korea

Visual Goddess
Trainee
Tepki
1,095
İş hayatı çok başka ya. İnsan yaşarken çok kötü hissediyor ama bittikten sonra kendinde bir gelişme olduğunu görüyorsun. Yine de insanlar keşke bu kadar kaba olmasaydı...

ahjummademebozuluyorum

Fanbase Starter
Tepki
1,381
Tanıdık bir yüz gördüğüme (mecazen 😬) sevindim. Hayatının yoluna gitmesine sevindim. Umarım her şey istediğin gibi olur. Ben de artık iki çocuklu bir anne olarak oldukça yoğunum. Kızım 6 aylık oldu, oğlum da 6 yaşında artık. İkisinin birbirlerine olan sevgisini görmek bugünlerde beni sevindiren en önemli şey. Mecburen işime bir süre ara verdim. Hayattan bu kadar soyutlanmak biraz beni zorluyor açıkçası. Eşimin de iş yerinde büyük bir problem var, o da can sıkıcı ama geçecek inşallah. Kayınpederimin sağlık sorunları da bizi zorluyor ama her şeye rağmen iyi olmaya çalışıyoruz. Umarım hepimiz için her şey daha iyi olur. Seni özlemişim. Kendine iyi bak 🥰😘

Konu Sahibi
Hissiz Müziğim

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,036
İş hayatı çok başka ya. İnsan yaşarken çok kötü hissediyor ama bittikten sonra kendinde bir gelişme olduğunu görüyorsun. Yine de insanlar keşke bu kadar kaba olmasaydı...
Gerçekten öyle. Ben de anlam veremiyorum onlara. Neyin egosu bu. İkimiz de aynı işi yapıyoruz???
Tanıdık bir yüz gördüğüme (mecazen 😬) sevindim. Hayatının yoluna gitmesine sevindim. Umarım her şey istediğin gibi olur. Ben de artık iki çocuklu bir anne olarak oldukça yoğunum. Kızım 6 aylık oldu, oğlum da 6 yaşında artık. İkisinin birbirlerine olan sevgisini görmek bugünlerde beni sevindiren en önemli şey. Mecburen işime bir süre ara verdim. Hayattan bu kadar soyutlanmak biraz beni zorluyor açıkçası. Eşimin de iş yerinde büyük bir problem var, o da can sıkıcı ama geçecek inşallah. Kayınpederimin sağlık sorunları da bizi zorluyor ama her şeye rağmen iyi olmaya çalışıyoruz. Umarım hepimiz için her şey daha iyi olur. Seni özlemişim. Kendine iyi bak 🥰😘
Oyyyy maşallah, Rabbim güzel ömürler versin evlatlarına. En son hatırladığımda doğuma az kaldı gibisinden bir şeyler yazmıştınız. Şimdiden 6 aylık olmuş 🥹😍
Kayınpederiniz için de en hayırlısı ne olacaksa o olsun. Çok geçmiş olsun gerçekten.
İnşallah yaşadığınız zorlukları atlatırsınız. Ben de sizleri özlemişim yaaa😭🥹