Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Hi̇lmi̇cem 🫠

marin

Trainee
Tepki
639
Uzun zaman oldu başlık açmayalı ama şu an o kadar mutluyum ki bunu sizinle de paylaşmak istedim. Hilmicem seneler sonra Survivor’a geri dönüyoooooooor 🎉🎊🎉🎊🎉🎊
İlk katıldığı sezon gözümü kırpmadan izlemiştim. Murat ile beraber harika ikililerden. O sezon genel olarak çok renkli ve keyifliydi. Ada hayatı daha fazla gösteriliyordu. Ödüller falan da efsaneydi. Sadece haftasonları yayınlanıyordu o zaman Survivor ve en yakın arkadaşımla pazartesi günü hemen gelip Survivor hakkında konuşuyorduk heyecanla. Hilmicem fan club üyesiydim tabi. Hayatımda bir tek ona oy gönderdim hatta 😅😅 Ve şimdi tekrar geliyor. Senelerdir izlemek gelmiyor içimden ve bu sene de izlemeyeceğini söylemiştim ama gel de izleme. İnanılmaz heyecanlandım ve haftasonunu iple çekiyorum şu an. Aranızda izleyen varsa söyleyin bakalım favorileriniz kimler🤗

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,354
Sinsicem
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

İlk katıldığı zaman favorimdi ama 2018 de Turabi ile takılınca soğumuştum şimdi tekrar katılıyor tekrar favorim olabilir hem Turabi de gitti artık rahat rahat Survivor'ı izleyebilirim
2015te takildi 2018de tepkiler uzerine turabiyle arasina mesafe koydu hatta 2018de muratla da ilk mesafe koymustu ama fanlar hilmur diye aglayinca fanservice uzerine tekrar yakinlasti

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,354
Ama hilmur ayrılmaz bir parçaydı İlk katıldıkları zamanı hatırlıyorum ama en nefret ettiğim şey ilk allstarda Turabi ile üçlü olmuşlardı orda fena gıcık olmuştum ondan sonda 2018 de devam etti ama sonrasını hic izlemedim zaten Turabiye nefretimmm bir ömür sürecek muratla niye araya mesafe koydu hiç hatırlamıyorum
Cunku tek basina ilerlemek istedi 2013 yilinda muratla bromance idi 2015 yilinda turabinin yancisi olunca ve elestirilere maruz kalinca tek tabanca takilmak istedi ama tabii hilmurcular izin vermedi

Konu Sahibi
marin

marin

Trainee
Tepki
639
Ben de arada vakit bulup denk geldikçe bakıyorum kafa dağıtmak için.Eskiden çok izliyordum ve iki favorim olmuştu yıllar boyu biri Gökhan Keser diğeri de Hilmicem-Murat idi.
Bu sezon şu ana kadar hiç favorim yoktu ama artık Hilmicem favorim,geliyor olmasına çok sevindim.Murat sunarken bi garip olucak🤧
Muratla yan yana görememek kötü olacak ama anlat bakalımlarda bir arada görürüz en azından. Tesellim o 😢

İlk katıldığı zaman favorimdi ama 2018 de Turabi ile takılınca soğumuştum şimdi tekrar katılıyor tekrar favorim olabilir hem Turabi de gitti artık rahat rahat Survivor'ı izleyebilirim
Ay evet o zaman Turabi ile takılınca bende çok sinirlenmiştim. Murat’dan sonra Turabi kankalığı çok absürt gelmişti. Sanırım ikisi de dansçı olduğu için kendine yakın gördü ama bir sonraki sefere uzaklaşmıştı. Bende Turabi gittiği için rahatça izleyebilirim artık 🤗

Sinsicem

2015te takildi 2018de tepkiler uzerine turabiyle arasina mesafe koydu hatta 2018de muratla da ilk mesafe koymustu ama fanlar hilmur diye aglayinca fanservice uzerine tekrar yakinlasti
Bence dansçı kimliklerinden dolayı kendini yakın gördü ilk başta Turabi’yi. Ama sonra karakterini görünce uzaklaştı. Prim için Turabi ile takılmasına gerek yok çünkü kendisi de şampiyondu zaten. Murat konusunda da aralarında bir mesele yokmuş aslında il Survivor’dan sonra ama uzun zaman yoğunluktan dolayı görüşememişler ve biraz soğukluk olmuş aralarında. İkinci kez katıldıklarında erittiler buzları. Kaç kez beraber canlı yayın da yaptılar hatta.

Hilmur diye ağladığım günler nfhdhdhh kpop işine bak fanservis budur. Turabi ile arkadaş olduğu için asla aynı gözle bakamıyorum artık. Kendi senesinde ne kadar tatlı sevecen ise Turabi ile yan yana o kadar gıcık oldu
O bir hataydı ve o da farkına vardı bence sonradan. Şimdi Turabi ve Muratsız bir Hilmicem izleyeceğiz. Merak ediyorum nasıl olacak 🤗

Son düzenleme:
Konu Sahibi
marin

marin

Trainee
Tepki
639
Bende bakıcam Vala 2020 den beri izlemiyorum normalde murat da sunucu ya nasıl olucak falan merek ediyorum şimdiden bi sürü edit yapılacak gibi 🤭
Murat ile ayrı Damla ile ayrı editler gelecek 🫠 Gerçi artık Hilmi’nin sevgilisi var ama dün HilDam ayrı takımda diye üzülen çok kişi vardı. Acun cidden tüm tuşlara bastı izlenmek için. Dediğin gibi 2020’den beri izlemesi değildi zaten ama bu sene kadro feci iyi.

Konu Sahibi
marin

marin

Trainee
Tepki
639
Turabi gidince bence daha sakin olucak herkes tabi nagihan ne kadar izin verir bilmiyorum jdjfj hhgf ama fanlar sevgilisi var yok diye bakmıyor vala konuşmaya başladılar bile. Murat ile Hilmi aşkı diye🤧
Turabi’nin pek bi etkisi yok gibiydi bu sene kaldığı sürede. Bir ara Ogeday ile kavga etti o kadar. Asıl ortalığı karıştıran Nagihan. Tabi bir de Avatar geliyor ki ilk sezonundaki gibi olursa çiğ çiğ yer herkesi. Tüm aksiyon kırmızı takımda ama keşke Hilmi mavi takımda olsaydı. 😢

Konu Sahibi
marin

marin

Trainee
Tepki
639
Nagihan bi süre sesini çıkarmaz yediği azardan sonra ama içindeki canavar hala mevcut tabi 😂😂😂
Bence Bozok ile yakın olacak ilk geldiğinde. İlk senesinden beri tanıyor be araları da iyi bildiğim kadarıyla. Atakanla beraber uçakta falan zaman geçirdilerse onunla da yakın olabilir. Sema da var. En çok onlarla iletişimi olur gerisi pek ona göre değil 😅

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,354
Murat ile ayrı Damla ile ayrı editler gelecek 🫠 Gerçi artık Hilmi’nin sevgilisi var ama dün HilDam ayrı takımda diye üzülen çok kişi vardı. Acun cidden tüm tuşlara bastı izlenmek için. Dediğin gibi 2020’den beri izlemesi değildi zaten ama bu sene kadro feci iyi.
Damlaninda sevgilisi var