Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Hobi̇leri̇ni̇zi̇ Söyleyi̇n Bakalım...

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,174
Yapmayı en sevdiğiniz hobileriniz nelerdir?
Düşük bütçeli yapabileceğimiz etkinlikler vs olarakta açabiliriz konuyu...
Hadi bakalım pamuk eller klavyeye janalamaoamapapalvaj

Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,174
Ben ayrı bir duruma dikkat çekmek istiyorum. Hobi para gerektiriyor. Bu durum çok üzücü ama insanlar kahve pahalı diye dışarıda kahve bile içemiyor. Bu yüzden hobi de yapamıyoruz. Resim yapmak için bile tuval en ucuz kağıt ve boya gerekli. Diğer ülkelerde neredeyse herkesin bir hobisi var ve okulları buna yönlendiriyor. Üniversite mülakatlarında ders dışı ne yaptıkları çok önemli. Ülkede suç oranının yüksek olma sebeplerinden biri de bu. Hobisi uğraşı olmayan insanlar birbirlerine giriyor. Amaçları yok çünkü.
Çok haklısın gerçekten... Bak mesela ben yolda gördüğüm "HONDA" amblemlerini çekiyordum bir ara (plaka da dahil hatta başıma bela olacak diye kızıyordu arkadaşlarım)....
Resim çizecek yeteneğim yok habahajaijaaimakamaa

Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,174
Çok ilginçmiş. Neden Honda merak ettim.
Amblemi bana samimi geliyor. Ayrıca her renk seçeneğini görebileceğim bir yerde yaşıyorum (gridir, mavidir, yeşildir...) Ayrıca amblemi renklendirilmiș olanları falan görünce fazla seçenek sebebiyle onda karar kılmıştım iajaoajaoakaoakpaoa. Çok saçma gelebilir ama😅

Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,174
Şu sıralar sürekli bilgisayar oyunları oynuyorum. Bu yüzden eskiden çok sık yaptığım hobilerimi yavaştan bırakmaya başladığımı fark ettim 🥲🥲
Şöyle düşün bilgisayar oynamak başka insanların hobisi sende öyle görebilirsin bu durumu😅

Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,174
Ben şiirleri çok severim ama tabi bazılarını asla anlamıyorum mesela "makineleşmek istiyorum" şairin aklında bunu yazarken ne vardı çok merak ediyorum.
İlk defa duyan biri olarak, bence hangi konuya yazsam diye düşünmüştür sonra makine gelmiştir aklına sonra baaaam diye makinelesmek istiyorum demiştir jajoakaOmaoakaplaa

Tepki
75
İlk defa duyan biri olarak, bence hangi konuya yazsam diye düşünmüştür sonra makine gelmiştir aklına sonra baaaam diye makinelesmek istiyorum demiştir jajoakaOmaoakaplaa
Okulda hoca bana okutmuştu trrrrım trrrak makineleşmek istiyorum derken sınıf kahkaha atıyordu xmxbxmxbxn asla sevemeyeceğim bir şiir.

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,886
Benim dizi-film izlemek en büyük hobim. Ama yanında el işi şeyler yapmayı da seviyorum. Etamin-kanaviçe işlemeyi severim. Ama alt yazılı dizi izlerken etamin yapılmıyor. O yüzden son zamanlarda örgü örmeye başladım. Yeğenlerime yelek hırka falan örüyorum. Hem çabuk bitiyor hem fazla ip gitmiyor hem de alt yazılı dizi izlerken de yapabiliyorum. Bir de bu tarz el işleriyle uğraşmak bana iyi geliyor gibi hissediyorum. Şuan etamin yapmak hayli maliyetli. Bebek yeleği vs. örmek de aslında maliyetli ama çok ip gitmediği için en azından kendim için uygun bir hobi.