Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

İlyası Mı Seçerdiniz,Cemşit'i Mi?

Ü

Üye silindi 148

Biraz geç olduğu için kimse cevaplamaya şaşırmam gene de bence sohbeti güzel bir konu olduğu için sormak istiyorum,Selvi Boylum Al Yazmalım hem edebi hem de sinema tarihi acisindan bence onemli bir yerde eger sizde böyle bir durumda kalsaydiniz kimi secerdiniz images-1.jpeg
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ben kendi adıma Cemşit demek isterdim fakat kesinlikle İlyas ile giderdim.Çogu kişi Asyanın doğru bir karar verdiğini düşünse de bence her zaman içinde bir ukte kalacak ,yasayamadigi duyguları olacak.
Filme tekrar bir baktım sjjs bende Cemşit dermişim aradan uzun süre geçince unutuyorsun bazı sahneleri

Gece gece aklıma gelen düşünceler,🤣🤣

Moderatörün son düzenlenenleri:

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,173
Biraz geç olduğu için kimse cevaplamaya şaşırmam gene de bence sohbeti güzel bir konu olduğu için sormak istiyorum,Selvi Boylum Al Yazmalım hem edebi hem de sinema tarihi acisindan bence onemli bir yerde eger sizde böyle bir durumda kalsaydiniz kimi secerdiniz Ekli dosyayı görüntüle 1032

Ben kendi adıma Cemşit demek isterdim fakat kesinlikle İlyas ile giderdim.Çogu kişi Aslanın doğru bir karar verdiğini düşünse de bence her zaman içinde bir ukte kalacak ,yasayamadigi duyguları olacak.

Gece gece aklıma gelen düşünceler,🤣🤣
Sevgi neydi?

Zzz

Always act like you are wearing an invisible crown
Trainee
Tepki
1,162
Tabii ki de Cemşit'i seçerdim. İlk fırsatta başka kadının kollarına giden şiddet uygulayan birini seçmek akıl mantık işi değil. Asya en doğru kararı verdi. Ve bir insanın sadece aynı kişiye aşık kalacağını düşünmüyorum. İnsan büyüdükçe duygular değişiyor. Ne aşklar ne evlilikler bitti. İlyas elindekinin kıymetini bilemedi, son pişmanlık fayda etmiyor.

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 160

İlyas tam bir playboy

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 148

Tabii ki de Cemşit'i seçerdim. İlk fırsatta başka kadının kollarına giden şiddet uygulayan birini seçmek akıl mantık işi değil. Asya en doğru kararı verdi. Ve bir insanın sadece aynı kişiye aşık kalacağını düşünmüyorum. İnsan büyüdükçe duygular değişiyor. Ne aşklar ne evlilikler bitti. İlyas elindekinin kıymetini bilemedi, son pişmanlık fayda etmiyor.
Ben şiddet uyguladığı sahne olduğunu hatırlayamıyorum ya unutmuşum filmi,o baya kotuymus bence seçmesi gereken kişi Cemşit fakat Asya bence yıllar geçtiğinde bile İlyasa aşıktı Cemşite karşı duyguları daha dostça bir sevgiyi bence.

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,414
Diziyi hiç tam izlemedim ama sanırım Cemşit ,zaten çocukta onu seçmişti üstelik İlyas bildiğin kadını aldatmıştı

Son düzenleme:

Zzz

Always act like you are wearing an invisible crown
Trainee
Tepki
1,162
Ben şiddet uyguladığı sahne olduğunu hatırlayamıyorum ya unutmuşum filmi,o baya kotuymus bence seçmesi gereken kişi Cemşit fakat Asya bence yıllar geçtiğinde bile İlyasa aşıktı Cemşite karşı duyguları daha dostça bir sevgiyi bence.
Bir olay vardı Asya ilyasın iş yerine gitti diye herkesin içinde tokat atıyordu kadına kucağında çocuğu olmasına rağmen. Orda ilyas nefretim kabarmıştı. Eve de gitmiyordu zaten aldattığı için. Niyeyse Asya Cemşitin yollarını gözlemeye başlayınca artık ondan hoşlandığını düşünmüştüm. Belki de emeğine aşık olmuştur 🤷 orijinalinde yani kitapta ilyası seçiyor diye biliyorum. Senarist değiştirmek istemiş diye Türkan Şoray bayağı tepki göstermiş diye okumuştum

marin

Trainee
Tepki
639
Sevgi kesinlikle emekti. İlyas ve Asya sevdiler birbirlerini ama İlyas bu sevgiye sahip çıkamadı ve aralarındaki o saygıyı da koruyamadı. Cemşit ise Asya'nın hakettiği değeri gösterdi. Ona saygı duydu ve en zor anında yanında oldu. Aşk geçici bir heves, sevgi daim diye düşünüyorum ve bende kesinlikle Cemşit'i seçerdim diyorum.