Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu İspanyol Prensesinin Sevdiği Kişi Birinci Erkek Yada Ikinci Erkek Mi?

Sizce sevgilisi birinci erkek mi yoksa ikinci erkek mi?

• Kullanılan toplam oy
    24
  • Anket kapatılmış .

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,219
Şu anda tahtın ilk sırasında yer alan İspanya Prensesi Leonor, hükümdar olabilmek için birer yıl kara ve donanmada olmak üzere üç yıl askerlik yapmak zorunda. Bu yılın Ağustos ayından bu yana askerde.

Ve geçen gün sarayda prenses, görev yaptığı askeri akademiden sınıf arkadaşlarını selamlıyordu.

Twitter'da ve Tik Tok'ta erkek sınıf arkadaşlarından birinin prensesin ondan hoşlandığını ya da onun erkek arkadaşı olduğunu söylemesiyle ilgili bir söylenti var.

Bunun nedeni, ne zaman prensesin sevgili söylentileri olsa kraliyet ailesi pasif kalıyordu, ancak bu sefer kral ve karısı o kadar olumlu tepki verdi ki, herkes bir şeyler mi oluyor diye merak etti.

Özellikle babasının yüz ifadesi...

Ancak burada sevgilisinin birinci mi yoksa ikinci mi olduğu konusunda görüşler ayrılıyor. Sizce kim?

Bana ikinci erkek gibi geldi. Çünkü Leonor onun arkasından baktı ancak ailesinin birinci erkek için mutlu bir yüz ifadesi vardı. Twitter da birisi de yazmıştı aslında ikisi ile çıkıyor diye 😳

52Hertz

2025'e kadar depresyonda
Trainee
Tepki
993
Gülüyor diye sevgili demezdim ben bu kraliyet aileleri zaten kamuoyuna yansıyacak her şey de sahte de olsa güler ama vasa bir şey ve babada gülüyorsa bence zaten önceden evlilik için düşünülmüş bir adaydır çocukta kesin soyludur bu arada ilkinin tipi daha iyi

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
yoooo hic oyle bi sey demediiiiii yalan soylemee
secim kazanmak icin soylenen bu yalanlar bana birini hatirlatti...
Bloom'a vereceğini hiç söylemedi kediyi üzmek istemediği için ona vermek istiyordu siz ısrar ettiğiniz için arada kaldı 😔

Kimi hatırlattı?

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Arven zorlama bence tamam gülüyoruz eğleniyoruz ama bi sınırı var bununda kız kendisi bana oy vericem sana dedi fikri değiştiyse de saygı duyarım ama bazı şeyleri zorlamaya gerek yok @andromeda benim yüzümden baskı hissetmeni istemiyorum fikrini değiştirmiş olabilirsin saygı duyarım ve kırılmam baskı altında kalmadan istediğin kişiye oy ver veya verme🩵
Ben sana vericem oyunu dediğini görmedim ciddiyim görmedim geçen kediye seni üzmek istemiyorum dediği için dedim onu sonuçta forumda yapılan basit bı oylama sadece eğlenmek için yapıyoruz bu konuşmaları neyi zorladığımı anlamadım gerçekten .
Zaten Andromeda'ya sırf Kediye oy versin diye baskı da yapmadım biz aynı kişiyiz aynı kararları vermeliyiz diye şaka yaptığımız için dedim o şeyleri neden bu kadar ciddileştiğini anlamadım Andromeda kimseye kıymak istemediği için kim oy istese arada kalıyor diye dedim onu sonuçta sende bana oy verecek dediğin için ben hayır kediye verecek dedim size yalancısınız demedin ki

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Bunu yarışa döndürmeye gerek yok onu diyorum şakalaşıyoruz ama bu belli bi noktayı geçince baskı hissettirebilir karşı tarafa andromedanın kime oy vericeğini biliyorum bu konuyu da daha fazla uzatmıcam kendisini kötü hissetmesini de istemiyorum bu yüzden dedim sana daha fazla gerek yok diye
Ne yarışı ya ben hiç öyle bı şey düşünerek yazmadım Andromeda sana oy verdiğinde benim ona karşı olan olumlu hislerim olumsuz olmayacak çünkü sen benim düşmanım değilsin ki biz aynı kişiyiz diye birbirimizle dalga geçtiğimiz için beni kırmayacak dedim ben baskı hissetmeyeceğini düşündüğüm için bu şakaya devam ettim ama haklısın bence devam etmeyelim ki kendini baskı altında hissetmesin 💚
@andromeda umarım seni baskı altında hissettirmemişimdir 💚