Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

İyi Günler 🍂. Bir Gününüz Nasıl Geçiyor?

Tepki
96
Herkese iyi günler dilerim umarım keyifleriniz yerindedir forum ahalisi.☺️ Bir gün içerisinde neler yapıyorsunuz? Rutin oluşturmak hayatımız için önemlidir. Sizlerin rutinlerini merak ettim.
Benimki şöyle: Sabah namazı ile gözlerimi açıyorum. Namazımı kıldıktan sonra uyumayı tercih etmiyorum biraz dua okuyup yürüyüşe çıkıyorum. Yürüyüşten geldikten sonra şöyle güzel bir kahvaltı hazırlarım kendime.☺️ Kahvaltı günün en sevdiğim öğünüdür. Kahvaltıdan sonra verdiği nimetler için Rabbime şükür ederim. Ardından kitap okurum ve öğlen bir uykuya daha yatarım. Hafif bir şekerlemeden sonra öğle namazımı kılar ve akşam yemeği hazırlıklarına başlarım. Akşamları hafif yerim peygamber efendimiz (s.a.v) doymasına yetecek kadar yermiş, çok yemezmiş bir bildiği vardır diye ben de öyle yapıyorum☺️ Akşam ise namazımı kıldıktan sonra tv izlerim. Sonra yatsıyı kılıp dualarımı edip, rabbime şükür ettikten sonra uyurum.🍂☺️

Konu Sahibi
rüyalardabuluşaım
Tepki
96
Sabah 7 de kalkiyorum 7 40 a kadar hazirlanip dershaneye gidiyorum aksam 17 00 ye kadar araliksiz ders calisiyom eve geliyom 18 .30 a kadar oylssine takiliyorum sonra annem zorla ders calismam icin darliyo beni saaat 22 ye kadar ders sonra dus aliyorum daha sonra forumda dolasip yatiyom 😴😴😴😴😴
Allah kolaylık versin juvel, rabbim zihin açıklığı versin size bolca. Emekleriniz karşılıksız kalmasın. ☺️
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bu hesap ta R Word gibi trol cikicak gibi hissediyom hadi hayirlisi
Kusura bakmayın internet jargonuna pek de hakim olduğum söylenemez o yüzden cevapsız bırakıyorum görmezden geldiğimi düşünmeyin.🍂

Konu Sahibi
rüyalardabuluşaım
Tepki
96
siz geçen 27 yaşında uluslararası ilişkiler mezunu olduğunuzu yazan kişisiniz değil mi :confused:
Evet. Doğrudur.
sabah 6.30'da kalkıp derse başlıyorum sonra kahvaltı fln sonra öğle yemeği biraz tv telefon bakıyorum sonra akşam yemeği sonra ailemle vakit geçirip uyuyorum.hergün böyle geçiyor çok sıkıcı.evde yapabileceğim bir aktivite önerebilir misiniz,gerçi 4 gün sonra okul başlıyor da tatillerde denerim bende:)
Kitap okuyabilirsiniz, çizim yapabilirsiniz, belgesel izleyebilirsiniz. Size de kolaylıklar dilerim. 🍂

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,785
Sabah kalkiyorum geri yatıyorum sonra 3 gibi kalkıp kahvaltı yaptıktan sonra biraz hayat sorgulama ev işi falan.... Ama çok geç kalktığım zaman hayatım mahvolmuş gibi hissediyorum ya

Konu Sahibi
rüyalardabuluşaım
Tepki
96
Sabah kalkiyorum geri yatıyorum sonra 3 gibi kalkıp kahvaltı yaptıktan sonra biraz hayat sorgulama ev işi falan.... Ama çok geç kalktığım zaman hayatım mahvolmuş gibi hissediyorum ya
Bir hayli geç kalkıyormuşsunuz. Yavaş yavaş kendinizi erken kalkmaya alıştırmanızı tavsiye ederim. Gününüz daha verimi olur vicdanen de rahatlarsınız.🍂