Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

İzle İzlerken Gülüşünüzü Tüm Eve Yayacak Kdrama Önerisi

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
652
Bugün önereceğim dizi ismi "Eulachacha waikiki".2018 1.sezonu,2019 ise 2. Sezonu yayımlandı ve oldukça eğlendiğim diziydi(bazı gereksiz bölümleri vardı ama kimin umurunda her dizide olur öyle şeyler)
Eulachacha Waikiki dizisi tam manasıyla bir gençlik dizisiydi ama bel altı sahneleri olan, bir mesajı olmayan, alt metni boş bir dizi kesinlikle değildi. Gençlik dizisi denilince akla bunlar gelse de...
Karakterlere yorumum ve en sevdiğim sahneleri:
Joon-ki:
Joon-Ki karakteri başrolü ezdi ve bu dizide en çok ona güldüm..
》ilk bölümde konuşmaya tenezzül etmeyen işaretlerle anlaşan aktör yüzünden başına gelenler, hatta en son onu tuvalette öpmesi,Makyajını bozmaması gerektiği için kurt adam olarak dolaşması, cüzdanı çalındığında polise kimliğini doğrulatamaması,
》Seo Jin ile kiss yaparken Dong Goo'ya her defasında yakalanması, araba çarpması ve her yakalanışı,
》Kulağı duymayan yönetmen ile yaşadıkları,
》Zaten arabası Rebecca başlı başına efsane olaylara imza attı, kızın cama sıkışan elinin yoldaki adama tokat atması ve karakolluk olmaları, karakol önünde striptiz yapmaları
Dong-goo: oyunculuğunu sevdim bazı yorumcular donuk oynadığını söylemiş ama ben oyunculuğundan zevk aldım..
》Sevgilisi ile erkek arkadaşına yakalanıp kendini yere kapaklaması, yüzünü saklamaya çalışırken ısrar kıyamet kaldırılmaya çalışılması,
》Yoon-ah ile ilk randevularında gondola binip kusması,
》Sol'e kendine baba dedirtmeye çalışması,
Do-Shik: Do Shik diziyi izleme sebebim olduğu halde ne kendisine bir manita bulabildi ne de çok fazla sahnesi oldu. Maalesef! Harcanıyor buralarda
Hah tamam, benimkine bir sevgili yaptılar diyor, her defasında başına gelenler ile krize giriyordum..
》Şöyle çıkıp geldiği, alışveriş sitesine mankenlik yaptığı sahne

》Spor merkezinde sevgili avına çıkarken Sol'ü alet etmeleri ve çocukları karıştırmaları ve sonrasında yaşananlar---Bu sahneleri sevmiştim..

Bunlar niye burayı açmış, ana babaları nerede en sonunda bir değinirler diye bekledim ama olmadı. Hiç misafirin gelmediği Guest House'un akıbeti de merak konusu... eulachacha waikiki final bölümü tatmin ediciydi, filmlerini çekmeye çalışmaları, filmlerinin de en az kendileri kadar absürt olması, şahane detaylardı.
Yoon-ah karakterini çoğu zaman sevimsiz buldum. Ama o çocuk, eulachacha waikiki bebek, baby sol, Allah'ım o nasıl tatlı bir şeydi. Kimseyi yabancılamıyor, kucaktan kucağa geziyordu, sıpa!
Seo-Jin karakterini de çok sevdim.Min soo-ah'ı da ilk başta sevmedim ama sonra Seo-Jin'in patronuna dersini vermesi ve Do-Shik'in aptal müşterisine gereken dersini vermesi hoşuma gitti ^^
2. Sezon eleştirimi de yarın falan yaparım^^
Vee son olarak diziden eğlenceli bir fmv!!!

Taegucci

Trainee
Tepki
66
Fmv çok güzelmiş de bu bence çok bilinen dizi değil ya
Yine de böyle dizinin az bilinmesi çok kötü...
2. sezon yorumunu da okuduktan sonra diziyi izlicemmm

Konu Sahibi
JeyKey

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
652
Fmv çok güzelmiş de bu bence çok bilinen dizi değil ya
Yine de böyle dizinin az bilinmesi çok kötü...
2. sezon yorumunu da okuduktan sonra diziyi izlicemmm
Hayır aşkım bilinmiyor çünkü oyuncular bilindik oyuncular değildi.Bir tek Dong goo school 2017'de oynamış sanırım..