Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Japonların Aldatmaya Karşı Tutumları

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,219
Japonlar için normal bir şey ne yazık ki. Gayri meşru çocuklar yapmamaya çalışıyorlar ancak gözleri de hep farklı yerlerde. Birbirlerini aldattiklarini bilmelerine rağmen de boşanma davaları çok düşük.

zehra21

Trainee
Tepki
195
japonya tarihinde 'rahatlatıcı kadın' utancı olan, indoor takılmaktan ve asosyallikten gördüğü her şeyi fetiş unsuru yapabilecek, ataerkil bir ülke.. cinsellik ve ikili ilişkiler üzerine çok da sağlıklı fikirler beklemiyorum kendilerinden zaten. bu da malumun ilanının bir örneği olmuş sadece🤦‍♀️
Bunun pek ataerkillik ile alakası olduğunu düşünmüyorum. Japon kadınları da böyle. Ülkede çok sayıda erkek hostta var...
Kadın erkek farketmeksizin Japonlara göre aldatmak normal bir şey. Baya baya kadınlarda bunu savunuyor
Hatta şöyle bir video izlemiştim
11.25'ten itibaren değiniyor bu konuya. Resmen hem kadın hem adam birbirleri aldatıyor ve bunu gidip birbirlerine söylüyorlar ama buna rağmen ilişkilerine devam ediyorlar 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
japonya teknolojide cok gelismis bir ulke olsa da insan iliskilerinde boyle degil maalesef. aldatmayi taraflar bilmedigi surece normal karsiliyorlar diye biliyorum. bir de orda arkadasina sarilmak vs. de yaygin olmayan bir seymis ve sanirim garip (?) karsilaniyormus. insan iliskileri konusunda zayif bir ulke
Arkadaşına sarılmak çok ayıp ama aldatmak normal :rolleyes:
İlginç bı kafa yapısı