Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Jess'e Ne Oldu?

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,786
Koreli eşiyle bilmediğimiz problemler yaşayıp kızıyla birlikte Türkiyeye dönmüştü bambaşka bir arkadaş grubuyla birlikte videolar çekiyordu ve hayatından memnun gibiydi aniden hiçbir açıklama yapmadan boşanması da şahsen beni biraz korkuttu ve suphelendirdi. Acaba başına ne geldi eşi ona ne yaptı diye korktum çünkü çok sevdiğim bir youtuberdı. Fakat birgün bir şey dikkatimi çekmişti. Kendisi blinkti ve bir blackpink albümü almıştı. Yanlışlıkla zaten kendisinde olan bir versiyonunu almış. Korkup "inşallah Jihoonun haberi olmaz" demişti ve çok gergindi. Şimdi de sıfırdan başladığı yeni videolarını da silmiş instada gizli ve onu takip ediyordum benimle birlikte birçok kişiyi çıkarmış. Gittikçe korkmaya başladım umarım iyidir ya. Başına bir sürü şey geldi yüzü gulemedi bir türlü.

Gamze

Trainee
Tepki
111
Hayatın gerçekleri maalesef toz pembe değil. O adamın ailesi de galiba jess i sevmiyordu. Ama jihoon jess in arkasinda ve ona her zaman destek oluyor gibi duruyordu. Sorunun jihoon un ailesinden kaynaklandığını tahmin ediyorum.

Konu Sahibi
Blabla

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,786
Hayatın gerçekleri maalesef toz pembe değil. O adamın ailesi de galiba jess i sevmiyordu. Ama jihoon jess in arkasinda ve ona her zaman destek oluyor gibi duruyordu. Sorunun jihoon un ailesinden kaynaklandığını tahmin ediyorum.
Evet jihoonun babası jihoona jessi Türkiyeye göndermesi için baskı yapıyordu ırkçı adam. Ama annesiyle çok iyiydiler

avrillavigne

Trainee
Tepki
38
jess tüm hesaplarını kapatmış sanırım. jihoon bir kızla paylaşımlar yapıyordu sanırım dmden küfür falan etmişler bunun üstüne 'ben onu aldatmadım suçlu olan o' tarzı bir yazı paylaştı

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,357
Jess kim ki? Ben bilmiyorum.biri anlatırsa sevinirim.