Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Jıhyo?🔥🔥🔥

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,773
Jihyo'ya hiçbir şekilde uzun saç yakıştıramıyorum ama şu videodan sonra hayatının sonuna kadar uzun at kuyruğu ve halka küpeleriyle yaşaması gerek🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

ki normalde kendisini abartıldığı kadar ateşli de bulamazdım ama bu video beni benden aldı ve jihyo'ya tam anlamıyla AŞIK OLDUM.
bu nece çekiciliktir🥵

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,435
Momo ile birlikte twice daki en hot 🔥 🥵 üyeler bence kendiliğinden gelen bir kadınsılıkları ve çekicilikleri var bu ten rengi de çok hoş durmuş idoller beyaza bulanmaması gerektiğinin en büyük kanıtı ben wonyoung gibi prenses imajı veren idolleri de seviyorum ama böyle doğal bir şekilde eğlendiklerinde çok daha iyiler 💥

marin

Trainee
Tepki
639
KPOP'ın en çekici idollerinden biri 🔥 TWICE kızları genel olarak çok çekici zaten. Hepsinin kendilerine has bir havası var. Jihyo ise bronzlaşınca bu çekiciliği zirveye çıkarıyor. Solosu için Korelilerin beyazlık takıntısına rağmen bronzlaşmış olarak hazırlanması çok hoş bir detay. Konserdeki teaserdan sonra daha da bir heyecanlıyım. Bir an önce gelsin solomuzzz 💕

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,358
Jihyo'ya hiçbir şekilde uzun saç yakıştıramıyorum ama şu videodan sonra hayatının sonuna kadar uzun at kuyruğu ve halka küpeleriyle yaşaması gerek🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

ki normalde kendisini abartıldığı kadar ateşli de bulamazdım ama bu video beni benden aldı ve jihyo'ya tam anlamıyla AŞIK OLDUM.
bu nece çekiciliktir🥵
Colorism yapmak istemem ama teninin guzelligi saka mi muhtesem bu kiz cok yanlis ulkede dogmus