Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu K-Poptan Bir Tane Gay Haberi Düşse Herkesin Muradına Erecek Olması Hakkında…

Tepki
297
Kpoptan bir tane gay haberi düşse herkesin muradına erecek olması hakkında…

daha önce hiç açıklanmadı diye biliyorum hatam varsa düzeltiniz***

gerçekten kpop ın doğuşundan beri herkes sanki bir gay haberi bekliyor gibi eminim var bu tarz ilişkiler ve açıklanırsa çiğ çiğ yer kore halkı ama birinin öncü olmasını isterdim tıpkı Chen in evliliği gibi… (özellikle popüler bir idolden)

bide ben bi arkadaşımın gay olduğunu öğrendim bu sene mesela tabi yeni neslin hepsi lgbt bireyi olduğu için size garip gelmeyebilir amamsm benim için olağan bir durum değil sorry o yüzden dolu dolu yaşadım o anı ve hoşuma gitti bilmiyorum neden. Bu yüzden bi öncü olsa arkası gelir kore halkı ağlasa da zırlasa da alışır seve seve alışacak hemde 🤗

ne düşünüyorsunuz bu linci yemeye değmez mi yoksa özgürlük için öncülük gerekli midir kelebeklerim?

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Kpoptan bir tane gay haberi düşse herkesin muradına erecek olması hakkında…

daha önce hiç açıklanmadı diye biliyorum hatam varsa düzeltiniz***

gerçekten kpop ın doğuşundan beri herkes sanki bir gay haberi bekliyor gibi eminim var bu tarz ilişkiler ve açıklanırsa çiğ çiğ yer kore halkı ama birinin öncü olmasını isterdim tıpkı Chen in evliliği gibi… (özellikle popüler bir idolden)

bide ben bi arkadaşımın gay olduğunu öğrendim bu sene mesela tabi yeni neslin hepsi lgbt bireyi olduğu için size garip gelmeyebilir amamsm benim için olağan bir durum değil sorry o yüzden dolu dolu yaşadım o anı ve hoşuma gitti bilmiyorum neden. Bu yüzden bi öncü olsa arkası gelir kore halkı ağlasa da zırlasa da alışır seve seve alışacak hemde 🤗

ne düşünüyorsunuz bu linci yemeye değmez mi yoksa özgürlük için öncülük gerekli midir kelebeklerim?
Özgürlük icin gerekli de yeni neslin hepsi lgbt bireyi demeyelim kendilerini kesfetmeye calisiyorlar diyelim ya tabii daha cok goz onunde olan bir konu sosyal medya sayesinde nasıl desem özenip oyleyim diyenler oluyor tabii de yine de lgbt bireylerinin o kadar cok olmayan bir grup oldugunu dusunuyorum

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,847
Nedense asla bir gay çift çıkmayacakmış gibi geliyor dkkdsk. Fanlar o kadar üsteliyorki. Tabiki gay çift vardır ama gay shiplerin başrolleri olan çoğu idolün lgbt bireyi olduğunu düşünmüyorum.

Konu Sahibi
hyrnsgülfirstlady
Tepki
297
Özgürlük icin gerekli de yeni neslin hepsi lgbt bireyi demeyelim kendilerini kesfetmeye calisiyorlar diyelim ya tabii daha cok goz onunde olan bir konu sosyal medya sayesinde nasıl desem özenip oyleyim diyenler oluyor tabii de yine de lgbt bireylerinin o kadar cok olmayan bir grup oldugunu dusunuyorum
Tabi ki şaka ama yeni neslin buna fazlaca maruz bırakıldığını düşünüyorum çoğunun bunu özenti bir şekilde yaşadığını konuşmalarından bile anlayabilirsin bu lgbt olayı değil sadece cinsellikte aynı şekilde belli platformlar sosyal medya üzerinden kendini keşfetmeye başlayan daha yaşı benim için çok çok küçük çocuklara paikolojik baski niteliğinde satılıyor. Yani gerçekten insan hayatındaki hiç bir şeçim beni ilgilendirmez yanlış anlaşılmak istemem. bu aynı kapalı olmanın hükümetimizce sürekli insanlara çocuk yaştaki kızlara şartlanması gibi düşünebilirsin. İsteğiyle yapılması ayrı özentice yaşanması çok ayrı mevzular .

• Alev
Reactions: ask
Konu Sahibi
hyrnsgülfirstlady
Tepki
297
"yeni neslin hepsi lgbt bireyi olduğu için" hoş bir tabir değil.
Bide şu var yeni nesil kelimelere cümlelere çok takılıp duyar kasıyor lafım sana değil ama bu cümlenin şaka olduğu bağırıyor. Sen buna alınırsın başkası bambaşka hiç olmayacak bir şeye alınır ve inan sohbet falan edilmez bu forumda. Homofobik bir yorumum bile olmadı başığın içeriğinde bile vurgulamışım kgbt desteklediğimi. Üzgünüm sevmiyorum ve bende bu duyar kasma olayını hoş bulmuyorum

tinkin'barb

Trainee
Tepki
172
Bide şu var yeni nesil kelimelere cümlelere çok takılıp duyar kasıyor lafım sana değil ama bu cümlenin şaka olduğu bağırıyor. Sen buna alınırsın başkası bambaşka hiç olmayacak bir şeye alınır ve inan sohbet falan edilmez bu forumda. Homofobik bir yorumum bile olmadı başığın içeriğinde bile vurgulamışım kgbt desteklediğimi. Üzgünüm sevmiyorum ve bende bu duyar kasma olayını hoş bulmuyorum
benim çevremdeki yeni nesil lgbt değil ondan sadece harflerle yazılmış ve tonlaması olmayan bir iletiyi görünce "şaka" olduğunu anlayamadım.
duyar kasma olayını ne kadar hoş bulmasanda bu gibi azınlıklar söz konusu olduğunda karşı taraf aşırı agresif olduğundan gerekli bir şey.
başkasıyla ne yaşadın burada bilmem ama keyfine gir, umursama. eğlenmek için girdiğin yerde boşa stres olma yani.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Gay idol çıksada fanları acayip heyecanlanacağı isimler olmayabilir. Binlerce takipçisi olan gay shiplere baktığımda bir çoğu çokta realistic gelmiyor açıkçası ama tabii kimseyi tanımıyoruz ondan yorum yapmamak gerek.

Konu Sahibi
hyrnsgülfirstlady
Tepki
297
benim çevremdeki yeni nesil lgbt değil ondan sadece harflerle yazılmış ve tonlaması olmayan bir iletiyi görünce "şaka" olduğunu anlayamadım.
duyar kasma olayını ne kadar hoş bulmasanda bu gibi azınlıklar söz konusu olduğunda karşı taraf aşırı agresif olduğundan gerekli bir şey.
başkasıyla ne yaşadın burada bilmem ama keyfine gir, umursama. eğlenmek için girdiğin yerde boşa stres olma yani.
Matematiksel olarak bile her yeni neslin lgbt olmasının ihtimali yok zaten olsa da sıkıntı değil bunu yazımın devamını okuyarak bile herkes anlayabilir. Dediğim gibi her cümleye her kelimeye takınılmasını gereksiz duyar olarak görüyorum ve hoşuma gitmiyor. Eğlenmek için girdiğimiz sitede boşa stres olmayalım işte bu çok doğru. İyi akşamlar diliyorum sana da 💗

tinkin'barb

Trainee
Tepki
172
Matematiksel olarak bile her yeni neslin lgbt olmasının ihtimali yok zaten olsa da sıkıntı değil bunu yazımın devamını okuyarak bile herkes anlayabilir. Dediğim gibi her cümleye her kelimeye takınılmasını gereksiz duyar olarak görüyorum ve hoşuma gitmiyor. Eğlenmek için girdiğimiz sitede boşa stres olmayalım işte bu çok doğru. İyi akşamlar diliyorum sana da 💗
sana da iyi akşamlar dilerim.

amaterasu

Trainee
Tepki
65
Kore buna kesinlikle hazır değil, umarım öyle bir şey ortaya çıkmaz. Homofobik bir ülke.. Aslında söylentiler çok var, aynı gruptaki üyesiyle sevgili olan idoller falan, ama Dispatch'in de böyle çiftleri bilse bile ifşa etmeyeceğini söylüyorlardı çünkü gerçekten hayatlarını mahvedebilir..

waldorfism

Trainee
Tepki
368
Ya aslında çıkmasını istiyorum ama yapacakları zorbalığı o kadar tahmin edebiliyorum ki