Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Karakterlerimiz Ancak Bu Kadar Aynı Olabilirdi! Dediğiniz İdoller?

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Aklıma nedense direkt Jungkook geldi düşündüm düşündüm ama gerçekten başka da bir idol gelmedi kendisini seviyorum diye kendimi kandırmayacağım öyle, "ancak bu kadar aynı olabilirdim" diyebileceğim kadar, resmen benim erkek halim diyebileceğim kadar benzemiyoruz ama bir çok konuda benziyoruz gibi hissediyorum/düşünüyorum belki de ikimizin de mbti(isfp)aynı olduğundandır tabi her aynı mbtisi aynı olan benzer kişiliğe sahip olacak diye bir şey de yok o ayrı ama dediğim gibi düşünüyorum ve hissediyorum işte

• Alev
Reactions: ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Aklıma nedense direkt Jungkook geldi düşündüm düşündüm ama gerçekten başka da bir idol gelmedi kendisini seviyorum diye kendimi kandırmayacağım öyle, "ancak bu kadar aynı olabilirdim" diyebileceğim kadar, resmen benim erkek halim diyebileceğim kadar benzemiyoruz ama bir çok konuda benziyoruz gibi hissediyorum/düşünüyorum belki de ikimizin de mbti(isfp)aynı olduğundandır tabi her aynı mbtisi aynı olan benzer kişiliğe sahip olacak diye bir şey de yok o ayrı ama dediğim gibi düşünüyorum ve hissediyorum işte
Jk cidden tam bir isfp ya😭😭

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,092
Galiba Hoshi belki de çok sevdiğim içindir bilemeyeceğim ama ilgiyi çok sevip ilgi üzerimizde olunca da utanıyoruz ahskajsh bizi gören dışa dönük der ama bazı anlarımız oluyor aşırı içe dönük insanlar oluyoruz çoğunlukla yeni ortamlarda bu yönlerimiz benziyor
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ve bazen de imzamdaki gibi delirebiliyorum hypelandığımızda ortamız yok malesef 🤣
Hoshi demişken bunu atayım . İşe giderken bu aralar bunu dinliyorum modumu yükseltiyor.