Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Kimyası Birbirine Hic Uymayan Idoller

Ü

Üye silindi 148

Herkes sürekli birbirine yakışan idollerden bahsediyor sizin çift olarak açıklansa içten içe hiç uyumlu değiller diyeceğiniz kisiler var mı benim için
Karina lee know
Giselle Sunoo
Jisoo Jungkook
Jisoo Taeyong
Lisa Xiumin
Lisa Kyungsoo
Jennie Eunwoo (shipleyen görmüştüm fakat tamamen farklı 2 insan bence)
Nayeon Suga

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 148

Jk ve Lisa.
Ben ikisini çok alakasız buluyorum. Kesinlikle yakıştırmama gibi bir durum söz konusu değil. İdollerin özel hayatları beni ilgilendirmez zaten. Ama sanki tolere edemeyecekleri yerler aynı yerler olduğu için anlaşamazlarmış gibi geliyor. Benzer olmaları da bir noktada iyi çift olmalarını engeller gibi geliyor. Ayrıca ilgi alanları aslında çok farklı gibi.
Bana da dediğin gibi geliyor.Rose jk daha mantıklı bence.Jk da Lisa da bana ilişkide taviz vermezler gibi geliyor.

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,194
irene ve jaehyun (ikisini de yakından tanımıyorum ya da takip etmiyorum ama ikisi de kendilerini çok seviyormuş ve birbirlerine katlanamazlarmış gibi geliyor, bu arada yanlış anlaşılmasın no offense kendine aşık biri olarak ben gibi kişilere ben de katlanamıyorum ıakousgdvuoyweavf)

• Kalp
Reactions: ask