Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Kontrol Sizde

Konu Sahibi
Sweet Mimosa

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077
Okkkeyyy
İlk grup: Jennie - Wendy - Jihyo
İkinci grup: Rosé - Seulgi - Jeongyeon
Üçüncü grup: Joy - Lisa - Mina
(Bilmiyorum ben yeteneklerini göz önünde bulundurdum ama yine de iyi olmadı gibi 🙁) Aklıma şimdilik bunlar geldi düzenleme ya da ekleme falan yapabilirim.
Grup sayısı 3 kişi olmak zorunda değil bu arada sadece 18 kızda harika olduğu için bir gruptan Max 3 tane alabilirsiniz🤭.Yoksa secemezsiniz🤭

Konu Sahibi
Sweet Mimosa

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077
Joy-wendy-seulgi-momo-jihyo-jennie-rose diyorum.
Vokalde Wendy(karım) tüm sektöre yeter zaten ama yanına seulgi-jihyo-rose(karılarım) da koydum iyice kulaklarımiz şenlensin diye🤭.Joy ve Jennie(karılarım) ayrı bir güzel vokalde Momo(karım) dışında gayet iyi.Momo ise seulgi(karılarım)ile birlikte dansta sektörü yerken Jennie(karım)rapi ile sektörü yiyecek.Joy un(karım)görseli dillere destan zaten wendy-jennie-rose(karılarım) iyi ingilizce konuşuyor zaten Momo(karım) Japonya'da populerite sağlar.Hepsinin ayrı ayrı aurasi var sahneye yakışıyorlar öyle işte 🤭. Şarkıları-konseptleri de bu tarz olur sektörü sallarlar🤭.Best and biggest gg tartışmasız🤭.