Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Korede Son Zamanlarda Cikan Iliski Haberleri

Jesé

Trainee
Tepki
375
Arkadaslar koreaya noluyooo normalde max 1 ocakta nöbet tutarken şimdi haberlere yetişemiyoruz başta karinanin olayi sonra hyeri sohee,dün haberleri çıkan oyuncular şimdi de jihyo umarim herkesin ilişkisi güzel bir şekilde ortaya çıkmaya devam eder 🥰🥰

Konu Sahibi
Jesé

Jesé

Trainee
Tepki
375
bu durumdan memnun olan bi ben olamam di mi wksmwkskwk daha fazla ciksin lutfen kavga istiyorum kaos istiyorum
Ayy evet benimde çok hoşuma gidiyor ama sanırım en çok istediğim şey böyle iki populer grubun populer üyelerinin haberlerinin çıkması jenkai gibi falan

Konu Sahibi
Jesé

Jesé

Trainee
Tepki
375
Ay daha da çıksın lütfen.Her gün konuşalım fakat ayıp olmasın ama nugu çiftler değil de magazin değeri yüksek bir çift olursa çok iyi olur jsjs.
Bende tam olarak bunu istiyorum ya mesela jihyo haberine mutlu oldum ama tanınmayan biri olunca pek tadı cikmio shdbjw
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ben seviniyorum ya, çıksın ki insanlar ilişki haberlerine alışsın artık. Nereye kadar saklıyacaklar, normal olanı normalleştirmeleri lazım. İyi oluyor böyle
Evet inşallah sürekli böyle haberler goruruz🙏🙏 birde korede magazin programı falan baslarsa coo daha müthiş olur

Konu Sahibi
Jesé

Jesé

Trainee
Tepki
375
asılmayacaksam ben bts üyeleri ve chaelisa'dan da haber bekliyorum 92682u38 yıl oldu hep sap olamazsınız 😭😭😭
Jk ve jiminin ilişkilerini çok merak ediyorumm

Beni asıl şaşırtan nct üyeleri o kadar üye var yıllardır bildiğim kadarıyla hiç adamakıllı bir ilişki haberleri cikmadi😭

Ü

Üye silindi 189

Şey kizmayacaksaniz ben Fred'i beğeniyorum 👉👈 Hatta bp'in gelmiş geçmiş tüm enişte kataloğundan favorim kendisi olabilir.
multi milyarderler benim ödümü koparıyor ne yazık ki 😔😔😔
Bunu diyeceğini biliyordum JSJSJSJSKKSKSKS hatta yazmaya geliyordum
vsjvxnxbxnbx mingyu benim olamayacaksa (ki olamayacak) lisa'nın olsun bari hem yabancıya da gitmez
LUTFEN YA LUTFENNNN yillarin shipperi olarak kizimi fred'e kaptirdik diye cok uzuluyom
🕯🕯mingyu lisa iliski haberi🕯🕯
ayyyy cidden ayin, ritüel ne varsa hepsinden yapalım olmaz böyle hadi kızlar dua çemberi

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,078
Arkadaslar koreaya noluyooo normalde max 1 ocakta nöbet tutarken şimdi haberlere yetişemiyoruz başta karinanin olayi sonra hyeri sohee,dün haberleri çıkan oyuncular şimdi de jihyo umarim herkesin ilişkisi güzel bir şekilde ortaya çıkmaya devam eder 🥰🥰
İlişki haberlerini görmeyi sevsem de sonradan çıkan kaos ve fanların saçma sapan yorumları can sıkıyor

banane ben saymıyorum onu 😭😭😭 bana kalsa lisa fred'in kartını alıp mingyu ile kaçsın boyle olmaz bu iş 😭😭😭
Bu ilişki yokmuş gibi davranan toksik fanlar gibi hissediyorum kendimi djkfhkjd
Lisa için çok başka şekilde birilerini hayal ederdim yanında

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,082
Korea cart curt bilmem ama Allah'ım temizinden , hayırlısından ve hanımcısından bana da nasip etsin🤲🥹

Tepki
79
Ay valla çok mutluyum daha çok gelsin ama bence de nugulardan gelmese daha güzel olur 👉🏻👈🏻
Bu arada ben de seviyorum Fred'i hem zengin hem ailesi geçmişi belli, kimlerden olduğunu biliyoruz slsklslslsls. Razıyım 🤲🏻 tüm kızlarına aynısını diliyorum 🤍