Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Kpop Cb Falan Konusmak

Jesé

Trainee
Tepki
377
Arkadaslar bu aralar hybe olayı malum herkesin dilinde ve burda kpopla ilgilide pek baslik acilmiyor o uuzden ben aciyim dedim mesela bugün ive svt riize album çıkardı aespa rm nj cb yapacak falan biraz gruplarla ilgili dedikodu yapsak beklentilerimizi falan konuşsak güzel olur diye dusunuyormm
Riizein dün 3 şarkısı çıktı açıkçası sadece One Kiss dinleyebilecdgim bir şarkı gibi geldi pek sevemedim diğerlerini ive ve svtin albümlerini dinlemedim dinleyince hemen çok merak ettiğiniz yorumlarıi yzzicam
aespa cb için cokkkk heyecanliyim tekrar kwangya konseptine bu gürültülü müziğe döncez gibi duruyor yani çok beklenti icindeyim hemen 13 mayıs gelsin supernovayi dinleyelim istiyorum

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,511
IVE başlık şarkısını pek beğenmedim,SVT henüz dinleyemedim

Aespa için ben de heyecanlıyım :love:

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
696
Namjoon da solo olarak albüm çıkaracak.Albümde 11 parça ve 5 mv olacak.Yani cıbıl cıbıl,gamzeli bir aktör Namjoon izleyeceğiz🥺💜
Namjoon'dan büyük beklentilerim var ki zaten bu adam ne zaman beklentileri karşılayamadı?
Svt şarkılarını dinlemeyi düşünüyorum tabi üşenmezsem jdjd
Riize da henüz dinlemedim🙄

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,901
Sadece riize yi takip ediyprum ama onu da seunghan olmadığı için sadece öylesine bir baktım. Sarmadı. Seunghan gelene kadar boykota devam. O yüzden riize cb leri beni heyecanlandırmıyor. Zaten bir süredir hbir kpop grubu heyecanlandırmıyordu. Riize ile kpop heyecanım tekrar canlanmıştı. Ama saolsun sm seunghanın arasını uzatarak bütün hevesimi kursağımda bıraktı. Güzwl şeylerin konuşulacağı şu konuya da böyle can sıkcı şeyler yazdım üzgünüm ama bu konuda çok doluyum ya.

Lemon

Trainee
Tepki
11
Nj tam dinlemedim ama sarmadı
Jennie dinlemedim destek vermemek için ama duyduğum kısımlar güzel
Ive heya güzel olmuş sevdim

Konu Sahibi
Jesé

Jesé

Trainee
Tepki
377
IVE başlık şarkısını pek beğenmedim,SVT henüz dinleyemedim

Aespa için ben de heyecanlıyım :love:
Ive bende beğenmedim maalesef kızların yaptığı işler uzun zamandır sönük geliyor bana
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Namjoon da solo olarak albüm çıkaracak.Albümde 11 parça ve 5 mv olacak.Yani cıbıl cıbıl,gamzeli bir aktör Namjoon izleyeceğiz🥺💜
Namjoon'dan büyük beklentilerim var ki zaten bu adam ne zaman beklentileri karşılayamadı?
Svt şarkılarını dinlemeyi düşünüyorum tabi üşenmezsem jdjd
Riize da henüz dinlemedim🙄
Bts üyelerinin solosu için çok promo yapılmıyor sanirim çok az rastlıyorum haberlere

Sadece riize yi takip ediyprum ama onu da seunghan olmadığı için sadece öylesine bir baktım. Sarmadı. Seunghan gelene kadar boykota devam. O yüzden riize cb leri beni heyecanlandırmıyor. Zaten bir süredir hbir kpop grubu heyecanlandırmıyordu. Riize ile kpop heyecanım tekrar canlanmıştı. Ama saolsun sm seunghanın arasını uzatarak bütün hevesimi kursağımda bıraktı. Güzwl şeylerin konuşulacağı şu konuya da böyle can sıkcı şeyler yazdım üzgünüm ama bu konuda çok doluyum ya.
ben başta takip ediyordum grubu sonra dediğin gibi seunghan olayları falan olunca bende soğudum umarim geri döner

Nj tam dinlemedim ama sarmadı
Jennie dinlemedim destek vermemek için ama duyduğum kısımlar güzel
Ive heya güzel olmuş sevdim
Spot güzel şarkı Bn sevdim

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
696
Ive bende beğenmedim maalesef kızların yaptığı işler uzun zamandır sönük geliyor bana

Bts üyelerinin solosu için çok promo yapılmıyor sanirim çok az rastlıyorum haberlere

ben başta takip ediyordum grubu sonra dediğin gibi seunghan olayları falan olunca bende soğudum umarim geri döner

Spot güzel şarkı Bn sevdim
Aslında cb henüz mayısın sonlarına doğru olacağı için fazla konuşulmuyor.Hem şuan Hybe'nin de BTS fanlarının da kafası karışık durumda.Min Heejin ortalığı katsa da Namjoonun durmadan güzel haberler vermesi çok güzel🥺💜
Ha bu arada benim Boynextdoor da 15 nisanda çok güzel şarkıyla cb yaptı.Hem encore sahneleri hem de şarkı bayağı övgü aldı.Hybe erkek gruplarına daha fazla avantaj sağlamalı çünkü çok iyiler.

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
965
Heejin'in olayı globalde fazlasıyla patladı bence şu anda gruplardan daha çok bu olaylara dönük herkes RM'in albümüne bile paylaşan çok yere denk gelemedim birde hype ive ve aespa'nın işini bitirmeye fln çalışıyormuş ablamız daha neler söylüyecek acaba
Wewerse'in bir etkinliği olacak nj tek katılmayan hype grubu şu anlık onlardan tek beklentim bu işten artık kurtulmaları
İve de güzel bence başlık şarkısı bence de sönüktü
Seventeen'e boş olduğum bir zamanda artık kafamda yeterince şarkı çalıyor kssksks
Riize çok takip etmiyorum şuan