Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Kpop Sektöründe En Green Flag Ve Çalışkan Olarak Gördüğünüz Grup Kim

sehuns

Trainee
Tepki
2
Benim için Stray Kids kamera karşısından kimseyi tam tanıyamayız ama hemen hemen içi de dışıda aynı diyebileceğim bir grup ve işlerini yaparken daha doğrusu müziklerini yaparken gösterdikleri titizlik hoşuma gidiyor illa popüler olmakta vardır ama gerçekten müzik yapmayı sevdiğini düşündüğüm nadir gruplardan.

(Şu bir kaç yıla kadar böyle düşündüğüm çok insan vardı ama sanki öyle değillermiş gibi hissetmeye başladım)

Kendi hallerinde yaşayan bir grup insan havasını geçiriyorlar bana

adonisanka

Trainee
Tepki
52
Benim için Stray Kids kamera karşısından kimseyi tam tanıyamayız ama hemen hemen içi de dışıda aynı diyebileceğim bir grup ve işlerini yaparken daha doğrusu müziklerini yaparken gösterdikleri titizlik hoşuma gidiyor illa popüler olmakta vardır ama gerçekten müzik yapmayı sevdiğini düşündüğüm nadir gruplardan.

(Şu bir kaç yıla kadar böyle düşündüğüm çok insan vardı ama sanki öyle değillermiş gibi hissetmeye başladım)

Kendi hallerinde yaşayan bir grup insan havasını geçiriyorlar bana
Grup deyince çok zorlaşıyor. Exo demek isterim ama nedense diyemiyorum exom zaten yetenek olarak doğmuş. Shinee, seventeen neden aklıma geldi bilmiyorum ama olabilir. Bts dahil edilebilir kendi emekleri çalışmaları oldukça fazla. Grup değil ama İu bu işlerin efsanesi

Konu Sahibi
S

sehuns

Trainee
Tepki
2
Grup deyince çok zorlaşıyor. Exo demek isterim ama nedense diyemiyorum exom zaten yetenek olarak doğmuş. Shinee, seventeen neden aklıma geldi bilmiyorum ama olabilir. Bts dahil edilebilir kendi emekleri çalışmaları oldukça fazla. Grup değil ama İu bu işlerin efsanesi
Exo nun çok hakkı yeni valla sektörde özellikle de şirketleri tarafından

adonisanka

Trainee
Tepki
52
Exo nun çok hakkı yeni valla sektörde özellikle de şirketleri tarafından
Şirket en büyük engeldi önünde yine de en başarılı grup Exo. Çok yetenekli. Ben sadece green flag olarak düşünemedim çok çektik fanlar olarak. Üyelerin ayrılması, lay'e hasret kalmamız daha çok sayarım.