Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Kpop Sohbet

Jesé

Trainee
Tepki
377
Arkadaslarr uzun zamandır böyle gruplarla,şarkılarla ilgili düzgünce bir konusulmuyorr bence biraz bu konular hakkında konusabilriiz(kpopla bağımlı gibi ilgilince başka bir şey dusunmuyorum ve bu beni çok mutlu ediyor🧍‍♀️
Meselaaa ahyeon baby monstera tekrar katilmiss
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaslarr uzun zamandır böyle gruplarla,şarkılarla ilgili düzgünce bir konusulmuyorr bence biraz bu konular hakkında konusabilriiz(kpopla bağımlı gibi ilgilince başka bir şey dusunmuyorum ve bu beni çok mutlu ediyor🧍‍♀️
Meselaaa ahyeon baby monstera tekrar katilmiss
Batter up ilk ciktiginda çok laf etmiştim ama şuan aşırı sariyorrrr hele nakarattan önceki kısım müthiş müthiş 😋

Konu Sahibi
Jesé

Jesé

Trainee
Tepki
377
Batter Up konusunda ben bir itirafta bulunacağım ben sevmiştim o şarkıyı ya yani gülünç geliyor ama sevdim yine de.🫣
Ya zaten güzel bir şarkı bence yani başka grup cikarsa büyük ihtimalle daha çok ovulurdu ama baby monster olunca insanlar daha bi beklenti içine girdi

Şahlandıracaksın işte.😏
ay o degilde dün heeseungun bir fanin elini tuttugu bir video gördüm aldatilmis gibi hissediyorum

Konu Sahibi
Jesé

Jesé

Trainee
Tepki
377
Yani Baby Monster ' da şöyle oldu Blackpink'ten sonra gelip övülünce herkes beklenti içine girdi haliyle mesela bir Boombayah etmez bu şarkı. Ama yine de hoş
Aynen ama ilk çıktığında baya gömüldü diye hatırlıyorum haketmediler bence bu kadar
Ahyeon geri donunce bence çok daha iyi olurlar

Konu Sahibi
Jesé

Jesé

Trainee
Tepki
377
AYYYYYNISI 😭😭😭😭 GISELLE RAPLARİ ÇOK İYİ TAŞIYOR RAPÇİ BU KIZ YA NİYE HAK ETTİĞİNİ ALAMIYOR 😭😭😭
Ya bir cover yapmislardi ningning asıl rap kismini almıştı wkdbwkdneb sm nie bole

Ya bir cover yapmislardi ningning asıl rap kismini almıştı wkdbwkdneb sm nie bole
Ya ningningr lafım yok kiz her şeyi beceriyor ama başta pozisyon acikladilarsa bi zahmet gorelim yani bide hani gisellede aman aman bi vocal parti almiyor

layley

Trainee
Tepki
435
Şu forum 2.ve 3.jenerasyon zamanlarında olsaydı ne olaylar dönerdi valla dowkdowlods az mı Facebook kavgalarına şahit olmadımm 😅