Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Kpop'un Fashion Showa Dönüşmesi

mirai

Trainee
Tepki
334
Elçilikler havada uçuşuyor bir markanın 10 elçisi var noluyo lan ne hikmetse tüm idollerde moda benim tutkum triplerinde hepsinide çoğunlukla stilistler giydiriyor bıktım be
Sahne kıyafetleri falan konuşuyordukta bu kadarda olmaz tamam ün para getiriyorda promoları müzik sektörüyle ile ilgili yapsaydınız daha iyi değil miydi

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Elçilikler havada uçuşuyor bir markanın 10 elçisi var noluyo lan ne hikmetse tüm idollerde moda benim tutkum triplerinde hepsinide çoğunlukla stilistler giydiriyor bıktım be
Sahne kıyafetleri falan konuşuyordukta bu kadarda olmaz tamam ün para getiriyorda promoları müzik sektörüyle ile ilgili yapsaydınız daha iyi değil miydi
Hicbiri giyinmeyi bilmiyor ya bir de tarzini en begendigim yeonjun. Ayrica etek falan giymesi de cok hosuma gidiyor klasik toxic koreli erkek degilmis gibi geliyor

Konu Sahibi
mirai

mirai

Trainee
Tepki
334
Aslında zaten kpop da görsellik ön plandaydı. BP elçilik falan alınca ve bundan gelir elde edince diğer şirketlerde bu durumun farkına vardı ve iyice bu elçilikler artı
Dediğin gibi artık fazla sıkıyor
Moda ile müzik iç içe olayını yg başlattı bp global elçilik falan alınca cidden bir anda millet azıttı önceden de görsellik önemliydi ama bu kadar değildi hatta gruplar aynı kıyafetleri falan giyerlerdi sahnede tabi şimdi öyle yapsınlar demiyorum ama sektörün geldiği noktayı görmek açısından iyi bir örnek
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Hicbiri giyinmeyi bilmiyor ya bir de tarzini en begendigim yeonjun. Ayrica etek falan giymesi de cok hosuma gidiyor klasik toxic koreli erkek degilmis gibi geliyor
Yeonjun bana da hiç toxic erkek havası vermiyor ( inşallahta değildir amin) ama üst baştan belli olmaz bunlar feminen,çiçek boy takılanları da gördük

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Moda ile müzik iç içe olayını yg başlattı bp global elçilik falan alınca cidden bir anda millet azıttı önceden de görsellik önemliydi ama bu kadar değildi hatta gruplar aynı kıyafetleri falan giyerlerdi sahnede tabi şimdi öyle yapsınlar demiyorum ama sektörün geldiği noktayı görmek açısından iyi bir örnek
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Yeonjun bana da hiç toxic erkek havası vermiyor ( inşallahta değildir amin) ama üst baştan belli olmaz bunlar feminen,çiçek boy takılanları da gördük
Su iki gunde sitede o kadar cok yeonjundan bahsettim ki fanı olmamama ragmen😭

Konu Sahibi
mirai

mirai

Trainee
Tepki
334
Fark ettim fjhdhdjdjhf

• Kalp
Reactions: ask
Konu Sahibi
mirai

mirai

Trainee
Tepki
334
2018 yıllarında şirket neden bangtana gelen teklifleri kabul etmiyor falan diyordum ama o zamanlar iyi ki etmemiş diyorum şimdi. Çünkü bir süre sonra marka anlaşması işin önüne geçiyormuş gibi geliyor biraz bana. Şu an işbirliği yaptılar mesela ama isimleri anıldığında ilk o markalar falan değil direkt sanatçı kimlikleri geliyor. Bu arada işbirlikleri bence aşırı normal bir şey ama daha yeni çıkış yapmış, global tanınırlığı olmayanların büyük markaların elçisi olması bana çok saçma geliyor🧍🏻‍♀️ki bunda da şirketler ön planda oluyor.
Bts için çok doğru bir yol izlediler elçilik alsalar bile grupça aldılar

Konu Sahibi
mirai

mirai

Trainee
Tepki
334
Evet sürekli olarak grup vurgusu yapıldı. Şu an bile bir sürü solo stan varken solo işbirliği olsaydı şu anki durumu düşünemiyorum bile 🥲🥲
Popüler grup olunca illaki oluyor solo Stan gerçi benim fanlık yaptığım grup popüler değil onlarda bile var(kendi adıma ne solo stanları ,ne aşırı biasçıları ne de ship stanları seviyorum) btsde çoğu ship kaynaklı gay fetiscilerin Allah belasını versin cidden bazen keşke BTS daha az fan servis yapsaydı diyorum ama sektörde biraz bunun üzerine kurulu yapacak bir şey yok

• Kalp
Reactions: ask
Konu Sahibi
mirai

mirai

Trainee
Tepki
334
Malsf ki soloların önüne geçemiyoruz ama en azından diğerlerini görünce bu hala şükrediyo insan... shipstan kesim için dümdüz dursan bile yetiyo o yüzden çocuklara bir şey diyemiyorum. Nefes sesinden bile analiz yapıyo bazı ruh hastaları 🤡
Çok hastalıklı tipler cidden