Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Kpss Sohbeti

Tepki
54
Merhaba 🌸 Umarım hepiniz iyisinizdir.Kpss'ye bu sene kendimi denemek için girmiştim gkgy beklediğimden iyiydi fakat Türkçe biraz zamanımı aldı,eğitim bilimlerinde de beklediğimden daha da zorlandım sahiden.Giren arkadaşların sınavı nasıl geçti merak ediyorum.

Son düzenleme:

haneull

Rookie Idol
Tepki
618
Merhaba 🌸 Umarım hepiniz iyisinizdir.Kpss'ye bu sene kendimi denemek için girmiştim gkgy beklediğimden iyiydi fakat Türkçe biraz zamanımı aldı,eğitim bilimlerinde de beklediğimden daha da zorlandım sahiden.Giren arkadaşların sınavı nasıl geçti merak ediyorum.
Ben alan sınavına kadar buralara gelmeyeceğim diyordum ama buhrandayım geldim 😂😂 gelmişken yorumda yapayım dedim😂 Türkçeyi çok güzel diyerek çıktım ama cevapları kontrol edince 2 büklüm oldum☹Tarih her sene köküne kadar ezber oluyor o yüzden zorluğu beni şaşırtmadı. Mat cog vatandas bence orta şekerdi. Tek güvencem Alanım onda da patlarsam Allah'a emanetim🤦‍♀️

**not son yılların en zor kpssiymiş öyle yazmışlar