Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Liliesler Mi Jensetterler Mi Hakli ?

Diana

Trainee
Tepki
0
Herkesin bildigi gibi liliesler ve Jensetterler arasinda kavga var.Önce liliesler Jennienin solosu 1mr olmasin diye ellerinden geleni yapti ve suan düşmanlar.Sizce kim hakli,neden?

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,066
Jensetterlar Lilieslere bir şey yapmadı mı peki? Sanki biraz taraflı bir başlık olmuş bu. Ben Lisa biased bir Blink'im ve bu solo stan ayrımını çok saçma buluyorum ama bu haliyle de taraflı bir soru olmuş gibi duruyor. Aralarında geçen olayları genel olarak özetleyip öyle sormalıydın bence.

Tepki
1,376
Jensetterlar Lilieslere bir şey yapmadı mı peki? Sanki biraz taraflı bir başlık olmuş bu. Ben Lisa biased bir Blink'im ve bu solo stan ayrımını çok saçma buluyorum ama bu haliyle de taraflı bir soru olmuş gibi duruyor. Aralarında geçen olayları genel olarak özetleyip öyle sormalıydın bence.
Tanıdık bir isim görmek iyi geldi. Nasılsın? Umarım hayatın iyi gidiyordur. Foruma tekrar herkes gelse de arada kafa dağıtmak için girsek keşke. Bana iyi geliyordu buradaki muhabbetler.

Son düzenleme:

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,066
Tanıdık bir isim görmek iyi geldi. Nasılsın? Umarım hayatın ki gidiyordur. Foruma tekrar herkes gelse de arada kafa dağıtmak için girsek keşke. Bana iyi geliyordu buradaki muhabbetler.
Katılıyorum, ben de arada özlüyorum burayı. Çoğu forum üyesiyle IG'de takipleştim, konuşuyoruz arada ama buranın keyfini vermiyor çoğu zaman. :(
Veee ben çok iyiyim, evlenebildim sonunda. şdgbşldfg Sen nasılsın? Çocuğun vardı sanki, o nasıl? 🥲

Tepki
1,376
Katılıyorum, ben de arada özlüyorum burayı. Çoğu forum üyesiyle IG'de takipleştim, konuşuyoruz arada ama buranın keyfini vermiyor çoğu zaman. :(
Veee ben çok iyiyim, evlenebildim sonunda. şdgbşldfg Sen nasılsın? Çocuğun vardı sanki, o nasıl? 🥲
Ne güzel bazılarıyla bağın kopmamış. Evliliğin de hayırlı olsun, ömür boyu mutlu mesut olun inşallah ❤️❤️. Ben de 3 ay önce 2. doğumumu yaptım. Artık bir de kızım var. Oğlum kardeşine alıştı, çok seviyor onu. Eşimle ve çocuklarımla çok iyiyiz şükürler olsun 🤲❤️❤️

tubiş🍀

Trainee
Tepki
14
Avukat Hanım sizin yazılarınızı çok özledim keyifli oluyordu. 🥺
Bu arada evliliğin hayırlı olsun umarım güzel geçer hep. ♥️
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ben de 3 ay önce 2. doğumumu yaptım. Artık bir de kızım var. Oğlum kardeşine alıştı, çok seviyor onu.
Ay ne güzel mutlu olsun çocuklarınız hep 🥺✨

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,066
Ne güzel bazılarıyla bağın kopmamış. Evliliğin de hayırlı olsun, ömür boyu mutlu mesut olun inşallah ❤️❤️. Ben de 3 ay önce 2. doğumumu yaptım. Artık bir de kızım var. Oğlum kardeşine alıştı, çok seviyor onu. Eşimle ve çocuklarımla çok iyiyiz şükürler olsun 🤲❤️❤️
AAA maşallah, allah analı babalı büyütsün, mutluluğunuz huzurunuz sağlığınız daim olsun inşallah 🥲 🥲 💜
Güzel dileklerin için de teşekkür ederim 🥲💜

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,066
Hahahahlksdfjlsdkl ben de yazmayı özledim ama kitle yok olunca kalemim havada kaldı maalesef :')
Veee teşekkür ederim Tubişim 🥲💜

Tepki
1,376

Ay ne güzel mutlu olsun çocuklarınız hep 🥺✨
Teşekkür ederim, sana rastlamak da güzel oldu. Umarım iyisindir 🥰 Belki o güzel ortamımıza tekrar kavuşuruz ❤️

AAA maşallah, allah analı babalı büyütsün, mutluluğunuz huzurunuz sağlığınız daim olsun inşallah 🥲 🥲 💜
Güzel dileklerin için de teşekkür ederim 🥲💜
Teşekkür ederim ❤️

tubiş🍀

Trainee
Tepki
14
Hahahahlksdfjlsdkl ben de yazmayı özledim ama kitle yok olunca kalemim havada kaldı maalesef :')
Veee teşekkür ederim Tubişim 🥲💜
Rica ederimmmm. Bu arada kalp atıcaktım atamadım burdan atiyim xmxkckc❤️❤️❤️❤️❤️❤️😭

Teşekkür ederim, sana rastlamak da güzel oldu. Umarım iyisindir 🥰 Belki o güzel ortamımıza tekrar kavuşuruz ❤️
İyiyim çok şükür. Umarım gelirler artık.. Kesin mesajlarıda okuyorlardır. Eminim jdıdkdmfldkdjdndjd
Bu arada sana da kalp atamadım burdan atayım ❤️❤️❤️❤️🥺

Tepki
1,376
Rica ederimmmm. Bu arada kalp atıcaktım atamadım burdan atiyim xmxkckc❤️❤️❤️❤️❤️❤️😭

İyiyim çok şükür. Umarım gelirler artık.. Kesin mesajlarıda okuyorlardır. Eminim jdıdkdmfldkdjdndjd
Bu arada sana da kalp atamadım burdan atayım ❤️❤️❤️❤️🥺
Mesajları okuyan arkadaşlar varsa artık dönün foruma. Açılan başlıklar altında muhabbet etmek, yapılan yorumları okumak çok eğlenceliydi. Keşke hepiniz tekrar gelseniz ❤️❤️