Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Lisanın Jennienin Doğum Günü Hikayesin Ve Daha Fazlası

peonywaldorf

Trainee
Tepki
41
Lisanın Jennienin doğum gününde samimiyetsiz(?) Bulunan fazlasıyla geç bı hikaye paylaşması ayrıca oftg ve the idol hakkında hiç paylaşım yapıp destekte bulunmaması you and me yayinladiginda aktif olmasına rağmen 1-2 gün sonra paylaşıp paylaştıktan sonra 24 saat geçmeden silmesi hakkında ne düşünüyosunuz

Ekli dosyalar

• 9b8be40f068450d130875806119cb9d0.jpg
    9b8be40f068450d130875806119cb9d0.jpg
    51.3 KB · Görüntüleme: 9
Ü

Üye silindi 189

ya siz şaka mısınız? her şey sosyal medyadan ibaret değil. ben de arkadaşlarımın işlerini, başarılarını hatta doğum günlerini sosyal medyada paylaşmıyorum bu beni kötü bir arkadaş mı yapıyor? ya da aramızın açıldığı anlamına mı geliyor? hayır. bazılarımız bütün hayatını sosyal medyada yaşamıyor anlamına geliyor. ki lisa da instayı minimun düzeyde tutan biri. foto atıp geçiyor, caption bile yazmıyor. pr işleri dışında story bile atmıyor neredeyse. instada tüm kızları takip ediyorum ve lisa en az aktif kullanan kişi. cidden cb de her doğum gününde birinin stani aynı dramayı başlatıyor sıktı artık.

cidden bu toxic blinkler ve stanler bp'in ve üyelerin en büyük düşmanı. bilen bilir bp kpop grupları arasında en yakın takip ettiğim grup ama ne zaman gruba ısınmaya başlasam bir stanin zıravalamarını görüp gruptan soğuyorum. ne düşünüyorsunuz böyle bir post attıktan sonra insanların jennie'ye üzülüp lisa'ya nefret duyacağını mı? hayır olsa olsa bu kızın nasıl fanları var böyle gerçekten hiç çekilmez diyip jennie'de soğurlar. cidden böyle fanlar favlarının en büyük düşmanları.

Astrea

Trainee
Tepki
160
Bir an twde solo stan tweeti okuyorum sandım. Sosyal medyadan niyet okuması yapmak çok saçma bir şey bence. Kendi çevremden bile biliyorum normalde birbirine yapmadık şey bırakmayan insanlar insta yorumlarında mıç mıç oluyor. Gerçek hayatta çok yakın olup sosyal medyada etkileşim kurmayanlar da var. Araları eskisi gibi de olmayabilir tabii ama bunu sosyal medyadan anlayamazsın.

Monica

Trainee
Tepki
4
Her şey sosyal medyadan ibaret değil, fakat hissel olarak eskisi kadar yakın gibi gelmiyolar bana mckdklcm

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,141
Lisanın Jennienin doğum gününde samimiyetsiz(?) Bulunan fazlasıyla geç bı hikaye paylaşması ayrıca oftg ve the idol hakkında hiç paylaşım yapıp destekte bulunmaması you and me yayinladiginda aktif olmasına rağmen 1-2 gün sonra paylaşıp paylaştıktan sonra 24 saat geçmeden silmesi hakkında ne düşünüyosunuz
Düşünmüyorum👍