Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Lisa×Crazy Horse

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
Dans videoları her zaman çok iyi oluyor.Bütün performansları üst seviye.Onun dışında sadece dans değil şarkı da söyleyecek olması şova olan ilgimi daha da çok arttırıyor.Viral olduğunu şimdiden hayal edebiliyorum.Sizde heyecanlı mısınız bu şov için?

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Crazy Horse showlarının ne olduğuyla ilgili minik bir arama yaptım. Pek hoşuma gitmedi doğrusu. Sanatsallıktan uzak geliyor bana böyle şeyler.
Crazy horse sandığınız gibi şov değil. Fransanın en ünlü kabaresi. Kabare eğlenceli politik eleştirel çoğu konuya değinen sanatsal şovlar bulundurur. Küçümsediğiniz kabare hepimizin adını bildiği dünyaca ünlü bir sürü komedyen sihirbaz ve dansçının dünyaya açılmasını sağlayan bir mekan. Bilet bulmak imkansız gibi bir şey. Bundan önce bir kere bilet bulup gitme şansım oldu Seine nehrinin yanında harika bir yer. Müthiş bir show dönüyor ortada.

Tepki
96
Crazy horse sandığınız gibi şov değil. Fransanın en ünlü kabaresi. Kabare eğlenceli politik eleştirel çoğu konuya değinen sanatsal şovlar bulundurur. Küçümsediğiniz kabare hepimizin adını bildiği dünyaca ünlü bir sürü komedyen sihirbaz ve dansçının dünyaya açılmasını sağlayan bir mekan. Bilet bulmak imkansız gibi bir şey. Bundan önce bir kere bilet bulup gitme şansım oldu Seine nehrinin yanında harika bir yer. Müthiş bir show dönüyor ortada.
Öyle mi? Şaşkınlık içindeyim şu anda. Karşıma çıkan ilk görsellerden yanlış izlenime kapılmışım. Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler Nayna.🍂

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,071
Yt shortsa içerik üreten 12 yaşındaki lisaninpankeki(umarım böyle bir kişi yoktur amacım zan altında bırakmak değil)eski Lisa vs yeni lisa videosu yapmak için capcuta koşuyor.
Lisa çok değişti masum Lisa'yı özledim uhuhuhu🥺🥺🥺
Çok şaşırdım şahsen bende ilk baktığımda erotik bir şov gibi duruyordu Google da.Boyleyse Lisa için çok büyük bir şans umarım güzel bir şeyler çıkarır

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Yt shortsa içerik üreten 12 yaşındaki lisaninpankeki(umarım böyle bir kişi yoktur amacım zan altında bırakmak değil)eski Lisa vs yeni lisa videosu yapmak için capcuta koşuyor.
Lisa çok değişti masum Lisa'yı özledim uhuhuhu🥺🥺🥺

Çok şaşırdım şahsen bende ilk baktığımda erotik bir şov gibi duruyordu Google da.Boyleyse Lisa için çok büyük bir şans umarım güzel bir şeyler çıkarır
Zaten kabare okduğu için erotik showları içinde oldukça bulunduruyor bahsettiğim sadece bir striptiz club olmadığı

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Galiba heyecandan bayilicam.. sabah sabah storyi gördüğümden beri deliriyorum...