Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Mayıs Ayında İzleyebileceğiniz 13 Yeni K-Drama Dizisi

Uranyum☢️

Üst Yönetici
Tepki
5,636
Mayıs geldi ve geçiyor. Bu ay size heyecan getirecek çeşitli yeni K-dizileri var! Bunlar, önümüzdeki birkaç hafta içinde galası yapılacak bazı yeni K-dizileri:

”​

my-perfect-stranger.jpeg

Cast: , , , , , , , , , Choi Young Woo, Jung Ka Hee, Jung Jae Kwang, Hong Seung An, Joo Yeon Woo, Kim Yeon Woo, ,

"My Perfect Stranger", geçmişteki bir seri cinayet davasının ardındaki gerçeği ortaya çıkarmak isteyen Yoon Hae Joon (Kim Dong Wook) adlı bir haber spikerinin Baek Yoon Young (Jin) ile tanışmasıyla ortaya çıkan garip olayları konu alan bir fantastik dramadır. Ebeveynlerinin düğününü engellemek için zamanda yolculuk yapan Ki Joo). 1987 yılında sıkışıp kaldıktan sonra ikisi, amaçlarının bağlantılı olabileceğini fark eder.

”​

love-mate-1.jpeg

Cast: , , Yoon Do Gyung

"Love Mate", gerçek aşka inanmayan soğuk, demir kaplı bir ekip lideri ve aşk peşinde koşan saf yeni bir çalışan hakkında bir ofis romantizmidir. Cho Hyun Min, So What Media'nın planlama ve içerik yapım ekibinin takım lideri olan ve bir zamanlar aşktan incinmiş Seo Lee Joon'u canlandırıyor. Yeni çalışan Jeong Ha Ram (Cho Han Gyul) ona olan ilgisi konusunda bu kadar açık olunca Seo Lee Joon'un hayatı alt üst olmaya başlar.

”​

all-that-we-loved.jpeg

“Tale of the Nine-Tailed 1938”​

tale-of-the-nine-tailed-1938.jpeg

Cast: , , , , , , , Kim Joo Young, , Woo Hyun Jin, , Kang Na Eon, Han Geon Yoo

“Started with the First Kiss”​

cha-sun-woo-hyunjoo-jonghyeon.jpeg

Cast: , ,

“Race”​

race.jpeg

Cast: , , , (TVXQ)

“Black Knight”​

black-knight.jpeg

Cast: , , ,

Gala Tarihi: Mayıs 12

“Oh! Young Shim”​

oh-young-shim.jpg

Cast: , , ,

Gala Tarihi: Mayıs 15

Eski zaman Kore animasyonu "Young Shim" in romantik-komedi bir yeniden yapımı olan "Oh! Young Shim" (kelimenin tam anlamıyla), 30'lu yaşlarına girdiklerinde hayatın tatlılığını ve acılığını tadarken çocukluk arkadaşı Oh Young Shim ve Wang Kyung Tae'nin yeniden buluşma hikayesini anlatıyor. Song Ha Yoon, 30'lu yaşlarındaki bir yapımcı direktörü Oh Young Shim'i oynarken, Donghae, popüler bir startup şirketinin CEO'su Wang Kyung Tae'ye dönüşüyor.

“Starstruck”​

starstruck.jpeg

Cast: (SF9), Kim In Seong, , Kwon San, Chae Soo Ah

Gala Tarihi: Mayıs 18

“Travel Diary of Park Ha Kyung”​

park-ha-kyung.jpeg

Cast: , , Gil Hae Yeon, , , , , Shin Hyun Ji, Shim Eun Ji, ,

Gala Tarihi: Mayıs 24

Broadcast Details: wavve

Park Ha Kyung'un (Lee Na Young) lise dil sanatları öğretmeninin cumartesi günleri beklenmedik ama unutulmaz anlarla dolu tek günlük gezilerini anlatıyor. Jeju Adası'ndan Seul'e kadar her bölüm izleyicileri Park Ha Kyung'un yolculuğunda takip ederek, değişen manzaralarla konfor hissi ve çeşitli duygular yaşayarak yeni bir yere götürüyor.

“Delightfully Deceitful”​

delightfully-deceitful.jpeg

Cast: , Kim Dong Wook, , , , , , ,

Gala Tarihi: Mayıs 29

"Delightfully Deceitful", empati eksikliği olan dahili bir dolandırıcı olan Lee Ro Um (Chun Woo Hee) ve aşırı derecede empatik olan avukat Han Moo Young (Kim Dong Wook) arasındaki heyecan verici bir intikam dramasıdır. İki zıt kutup, kötülükle mücadele etmek için olasılığı düşük bir ittifak oluşturmak üzere bir araya gelirler.

“Happiness Battle”​

happiness-battle.jpg

Cast: , , , , Woo Jung Won, ,

Gala Tarihi: Mayıs 31

“Mutluluk Savaşı” (edebi isim), sosyal medyada anneler arasındaki “mutluluk savaşı” ve sırları saklamaya çalışanlar ile onları açığa çıkarmaya çalışanlar arasındaki mücadelenin ortasında meydana gelen gizemli bir ölümü konu alan bir gerilim filmi. Lee El, annelerin sosyal medya hesaplarının ardındaki gerçeği ortaya çıkarmaya çalışan Jang Mi Ho'yu canlandırırken, Jin Seo Yeon, Cha Ye Ryun ve Park Hyo Joo, anneler Song Jung Ah, Kim Na Young ve Oh Yoo Jin'i oynuyor. sırasıyla.

“BITCH X RICH”​

bitch-rich.jpeg

Cast: , (Red Velvet), , , Jang Duk Soo, , Han Da Sol,

Gala Tarihi: Mayıs 31

"BITCH X RICH", liseli bir kızın öldürülmesinin tek tanığı olan Kim Hye In'in (Lee Eun Saem) başına gelen olayları anlatıyor. Sonunda saygın Cheongdam Uluslararası Lisesine transfer olur ve orada Diamond 6'nın kraliçesi, baş şüpheli ve okuldaki en güçlü kişi Baek Je Na (Yeri) ile tanışır.

CumberLay🔥

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Tepki
20,427
Tale of the Nine-Tailedi çok gördüm duydum. Izleyenler ne düşünüyor
tavsiye ediyor musunuz

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
BitchXRich ilgi çekici duruyor...
Bu arada Korebl hiç izlemedim ya kızlı erkekli ilişkilerin olduğu kdramalara mı benziyor (yani soft, yüz bölüm sonra gelen utangaç öpüşme vs vs) yoksa Kinnporsche gibi mi?

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,745
Black Knight izlemeyi düşünüyorum

Athena

Lilith
VIP Rapper Queen
Tepki
1,970
Bitch and rich zaten izlemek istiyordum.ama digerleri ilgimi çekmedi.

...

Rookie Idol
Tepki
708
Tale of the Nine-Tailedi çok gördüm duydum. Izleyenler ne düşünüyor
tavsiye ediyor musunuz
Mükemmel ötesi bir şey lee dong wooktaki karizma kimde var dicem o kadar yakışıyor role 🥹 müsait bi zamanda 2.sezona başlıycam bende daha başlamadım ama birinci sezonu mutlaka izlemelisiniz

CumberLay🔥

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Tepki
20,427
Mükemmel ötesi bir şey lee dong wooktaki karizma kimde var dicem o kadar yakışıyor role 🥹 müsait bi zamanda 2.sezona başlıycam bende daha başlamadım ama birinci sezonu mutlaka izlemelisiniz
Anladımm izlenecek listem baya bi kabardı 😂

• Sevmek
Reactions: ...