Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Melon'da En Çok Dinlenen Sanatçılar

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,219
Bangtan 🔥 10milyarı geçen ilk sanatçı olduğu için elmas bilmem nesi vermişlerdi. Ayrıca spring day melon üstünde 1milyar dinlenim alan ilk şarkı olma yolunda hızlıca yürüyor 🔥

Lyw şaşırttı baya. Onu yeni yeni tanımaya başladığım için sanki 2-3 yıl önce çıkış yapmış gibi geliyo 🧍🏻‍♀️
Aslında yeni diyebiliriz Lim için çünkü 2016 da şirketi ile sözleşme imzaladı ve yeni albümünü 2016 da çıkardı ancak ses getirmedi ayrıca 2017de cıkardığı şarkılar da. 2018 de katıldığı yarışmada popülerlik kazanmaya başladı. 2020'de ise 4 yıllık sektörde olmasının meyvelerini yedi 🤷‍♀️ 2020 onun için yeni bir başlangıçtı resmen.

Ü

Üye silindi 187

Korenin nüfusu da az nasıl milyar dinlenme oluyor yahu spotify türkiyede bile en çok dinlenen türkçe şarkı 100 milyonmuş.Mesela kim milyarlarca kez davichi dinler? Milyar tane hesap açılmış olması da tuhaf.
Listeye gelince bts şaşırtmadı,ıu da aynı şekilde ama exo ve seventeen'e çok şaşırdım.Özellikle exo melonda çok iyi grup her şeye rağmen çok güçlü.Listede birkaç yıla ıve veya new jeans da görürüz.

Konu Sahibi
betul

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,511
Korenin nüfusu da az nasıl milyar dinlenme oluyor yahu spotify türkiyede bile en çok dinlenen türkçe şarkı 100 milyonmuş.Mesela kim milyarlarca kez davichi dinler? Milyar tane hesap açılmış olması da tuhaf.
Listeye gelince bts şaşırtmadı,ıu da aynı şekilde ama exo ve seventeen'e çok şaşırdım.Özellikle exo melonda çok iyi grup her şeye rağmen çok güçlü.Listede birkaç yıla ıve veya new jeans da görürüz.
Spotify'ın geçmişi çok eski değil Melon 2004'ten beri var diye biliyorum. Yerel bir platform olduğu için kullanıcısı da fazladır