Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Melon'da En Çok Şarkısı +100 Milyon Dinlenen Gruplar

Tepki
297
Aa yeni gruplardan yok mu sitede vs o kadar çok rekor haberi görüyorum ki ben çoktan 100mn normalleşmiştir diye düşünüyordum. Gerçi belki çok şarkıları yok diyedir bp bile 9 tane ama bi txt teasure nct ıve falan yani çok duyduğum isimleri beklerdim. Bunu küçümseme anlamında söylemiyorum cidden hakim değilim yeni kpop dünyasına şaşırdım.

Konu Sahibi
betul

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,511
Aa yeni gruplardan yok mu sitede vs o kadar çok rekor haberi görüyorum ki ben çoktan 100mn normalleşmiştir diye düşünüyordum. Gerçi belki çok şarkıları yok diyedir bp bile 9 tane ama bi txt teasure nct ıve falan yani çok duyduğum isimleri beklerdim. Bunu küçümseme anlamında söylemiyorum cidden hakim değilim yeni kpop dünyasına şaşırdım.
Geçen seneden bu videoları buldum

Tepki
1,364
exo'nun 4 yıllık hiatus erasını hesaba katarsak gayet iyi bi sayı ama daha fazla değer görmeyi bekleyen sarkıları da var :( özellikle dftf albümü baya güme gitti
Çıktığı yıl Spotify listemde ilk sıralar bu albüme aitti. Runaway'e aşık olmama rağmen DFTF'i daha fazla dinlemişim. Hala bu gizemi çözemedim 🤣. DFTF albümü daha fazla ilgiyi hak ediyordu bence. EXOL'ler güzel harcadı. EXO da bu albüm hiç yokmuş gibi davranıyor 🤣. Buradan da promonun önemi anlaşılıyor sanırım.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

exo'nun 4 yıllık hiatus erasını hesaba katarsak gayet iyi bi sayı ama daha fazla değer görmeyi bekleyen sarkıları da var :( özellikle dftf albümü baya güme gitti
Hayran buluşmasında fanların isteği olan hiçbir şarkının sözlerini hatırlamadılar. Adamlar konsersizlikten kendi şarkılarını unutmuş, şaka gibi 🤣 Ben üç sene bununla alay ederim. Yeni albümdeki şarkılarını bile hatırlayamadılar, profesyonellik bunu gerektirir tabi🤣

Son düzenleme:

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Çıktığı yıl Spotify listemde ilk sıralar bu albüme aitti. Runaway'e aşık olmama rağmen DFTF'i daha fazla dinlemişim. Hala bu gizemi çözemedim 🤣. DFTF albümü daha fazla ilgiyi hak ediyordu bence. EXOL'ler güzel harcadı. EXO da bu albüm hiç yokmuş gibi davranıyor 🤣. Buradan da promonun önemi anlaşılıyor sanırım.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Hayran buluşmasında fanların isteği olan hiçbir şarkının sözlerini hatırlamadılar. Adamlar konsersizlikten kendi şarkılarını unutmuş, şaka gibi 🤣 Ben üç sene bununla alay ederim. Yeni albümdeki şarkılarını bile hatırlayamadılar, profesyonellik bunu gerektirir tabi🤣
benim de cıktığı yıl ilk sırada runaway vardı hatta su an bile en cok dinlediğim sarkılar arasında ilk 10'da yer alıyo artık ne kadar dinlediysem 2 yıldır hala yerini koruyo ckslxjskx exolar da biraz insaflı olsaydı o güzelim sarkıları hatırlardı valla fandom runaway performansı icin yanıp tutusuyo skkxkls yeni cıkan sarkıları da hatırlamamaları komedi resmen birisi bununla ilgili edit yapmıs gülmekten gözümden yas geldi atayım buraya da

Tepki
1,364
benim de cıktığı yıl ilk sırada runaway vardı hatta su an bile en cok dinlediğim sarkılar arasında ilk 10'da yer alıyo artık ne kadar dinlediysem 2 yıldır hala yerini koruyo ckslxjskx exolar da biraz insaflı olsaydı o güzelim sarkıları hatırlardı valla fandom runaway performansı icin yanıp tutusuyo skkxkls yeni cıkan sarkıları da hatırlamamaları komedi resmen birisi bununla ilgili edit yapmıs gülmekten gözümden yas geldi atayım buraya da

Bu video çok komik. Gördüğümden beri ara ara gidip gülüyorum 🤣. Valla başka bir grup olsaydı ne eleştirirdim bu profesyonelliği. Bizimkilere kıyamadım ama. Canım EXOlar🥰.

truth_hurts

Rookie Idol
Tepki
912
Wanna One çok iyi gruptu ya şarkılarını hala daha dinliyorum.Eğer hile ile gruba girmeyen üyeler olmasa grubun devam etmesini isterdim sadece 2 yıl aktif kalarak onlarca rekor kırdılar.Beautiful çok iyi bir şarkıydı.

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
838
Bangtanın bside şarkılarıda baya sevildi. Şaşırmadım bu kadar çok olmasına. Zaten melonda en çok dinlenen sanatçı bangtan ve en çok dinlenen şarkı spring day xkskfkf bazıları kabul etmek istemiyor ama koreliler tarafından dinlenigor şarkılar işte 🧍🏻‍♀️
Ay birileri Kore’de bts dinlemiyorlar dedi. Benim için şok oydu. Kore’nin kraliçesi spring dayi hiçe sayması. Birde bunun için kareoke şarkılarından olmamasını falan söyledi. Mesela bizde de Müslüm Gürses Karaoke şarkıları içinde yoktur ama dinlenmiyor dersen seni vururlar. Sezenin sakin şarkıları içinde geçerli bu