Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Mesaj Yorumlama

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,092
Hangi anlamda söylediğini bilemiyorum ama yanlış bi tabir olmuş.
Genelde kardeşlerimiz için ona benden başkası kızamaz falan deriz.
Bu da çok değer verdiğimiz ve samimi olduğumuz için. Ben ve senin aranda kızma olayları olabilir ama başkasıyla olamaz gibi

Kırıldığını anlattığın kişi belki samimiyetin dozunu kaçırmış olabilir. Seninle benim aramda bunların lafı olmaz demek istemiş olabilir.

Emin değilim

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Birine kirildiginiz bir şeyi anlattınız ve o da size"Seni benden başkası kıramaz" dedi.
Bu ne demek?
Narsistlik görüyorum hocam. O kimse eğer ona bu kadar güvenme bence ve kendini de çok salma onun yanında, böyle 'sana sadece ben şunu yapabilirim ben bunu yapabilirim' havalarındaki insanlardan hayır gelmez. Sadece bi tavsiye 🤷🏻‍♀️

lisamiro🦋

Trainee
Tepki
278
Birine kirildiginiz bir şeyi anlattınız ve o da size"Seni benden başkası kıramaz" dedi.
Bu ne demek?
Cevaplayan herkese katiliyorum ilk cumleyi yanlis okudum cok sacma dedim sonra dogru okudum yine cok sacma. Ben sana istedigimi yaparim kirarim dokerim bagiririm cagiririm bu hakka sadece ben sahibim gibi bir anlama cikiyor.Muhtemelen seni digerlerinin kirmasina izin vermem anlaminda atilmis mesaj ama anlami buna cikiyor.

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,362
Ben bunu genellikle kız arkadaşlarıma kullanırım.
Ama sana söyleyen erkekse pek hoş deil.Böyle erkekleri sevmem.Maço tip fln.En iyisi uzak dur.

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Bilerek veya bilmeyerek bir hareketle seni kırabilecek kadar onu önemsediğinin farkındaysa ve buna rağmen kırıcı davranışlar sergiliyorsa veya bu durumu açıkça yüzüne vurur gibi söylüyorsa bence kötü niyetle birlikte biraz narsizm barındırıyordur o kişi. Flörtümse tekmeyi basardım, arkadaşımsa arama mesafe koyardım. Ne kadar çok seversek sevelim, bazen kendimizi ve kendi akıl sağlığımızı düşünmemiz gerekiyor.

layley

Trainee
Tepki
449
O kişi romantik bir cümle kurmaya çalışmış ama batırmış diye yorumladım