Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Shınee Fanlarından Sm'e "İdolleri Koruyun!" Mesajı

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
661
SHINee'den Minho' nun fanları sağlık ve güvenliği endişesiyle yaklaşan bir japon programına katılmasına karşı çıktı.Program bir dizi yarışmada olağanüstü atletik yetenekleri sergileyen bir japon varyete programı.19 mart'ta fanlar buna itiraz olarak Sm entertainment'in karşısına protesto kamyonu gönderdiler.Hayranlar,programın Minho'nun kariyerine katkı sağlamadığını,idol imajının zarar görmesi durumunda toparlanmasının zor olacağını ve programın güvenliğinin garanti altına alınmadığını belirtti.Ayrıca mayıs ayında SHINee'nin yayımlanacak albümünü etkileyecek konu olduğunu belirttiler.Hayranlar sanatçının sağlığı ve grubun faaliyetinin kendileri için daha önemli olduğunu vurgulayarak programın iptal edilmesini talep ettiler.Kamyonlarda ayrıca
"İdolümüzü tehlikeye atmayı bırakın! SM,sanatçılarının sağlık ve güvenliğini garanti altına almalı!","Yaralanmaya neden olabilecek programları derhal iptal edin!"."Şarkıcı ve oyuncu olarak faaliyetler ana odak olmalıdır.Lütfen,sanatçının güvenliğini koruyun." Gibi mesajlar vardı.

Ekli dosyalar

• minho_trucks-FI.jpg
    minho_trucks-FI.jpg
    49.9 KB · Görüntüleme: 1

zehra21

Trainee
Tepki
195
Ardından Minho fanlara sizi endişelendirdiğim için üzgünüm tarzı bir şey paylaştı. Açıkçası buna gerek olduğunu düşünmüyorum. Programı hiç izlemedim ama kendisi küçük biri değil ayrıca kendisi spor yapmayı seviyor. Belki katılmayı kendisi bile istemiş olabilir 🤷🏾‍♀️🤷🏾‍♀️🤷🏾‍♀️

Konu Sahibi
JeyKey

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
661
Ardından Minho fanlara sizi endişelendirdiğim için üzgünüm tarzı bir şey paylaştı. Açıkçası buna gerek olduğunu düşünmüyorum. Programı hiç izlemedim ama kendisi küçük biri değil ayrıca kendisi spor yapmayı seviyor. Belki katılmayı kendisi bile istemiş olabilir 🤷🏾‍♀️🤷🏾‍♀️🤷🏾‍♀️
Jonghyun olayından sonra Shınee fanları idollerine karşı fazla hassaslar.Onları anlıyorum bir daha kayıp vermek istemiyorlar belki de program güven garantisi vermiyor ama sonuçta o bir idol ve güvenliği her şeyden önce geleceğine eminim🙇‍♀️