Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Modunu Bir Görselle Anlat

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,090
Son zamanlarda o kadar kötüyüm ki anlatamam. İşe gidiyorum eve geliyorum ev işleri , yemek derken akşamı buluyor. Aşırı yorgun ve uykusuzum. Bir de çok kötü şeyler yaşadım. Dışarıya pek belli etmesem de çok korktum ve hâlâ da etkisindeyim. Aklımdan çıkmıyor. Ağlamak istiyorum ağlayamıyorum, konuşmak istiyorum ama konuşamıyorum. Ailem olan oldu hallettik geçti, sen iyisin yeter diyor. Ama geçmiyor. Aklımdan çıkmıyor. İçim içimi yiyip bitiriyor.
bc7697c3d21fe6bb62df66425c9d73fb.jpg

Konu Sahibi
BobaTea

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
Geçmiş olsun öncelikle.Ama bence içinde tutmaya çalışmak daha çok yıpratır.Güvendiğin biriyle paylaşsan olmaz mı?💞
Ben de bunu düşünüyordum. İstersen bize de anlatabilirsin, dinleriz. Ya da hislerini kağıda da dökebilirsin. Bana iyi geliyor.

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,090
Geçmiş olsun öncelikle.Ama bence içinde tutmaya çalışmak daha çok yıpratır.Güvendiğin biriyle paylaşsan olmaz mı?💞
Ailem biliyor. Ben bana kızmalarını beklerken annem , babam ve kardeşlerim bana çok destek oldular. Son zamanlarda istemeden kötü şeyler yaşayınca onları çok zor duruma soktum. Kendimi aşırı kötü hissettim ve özür dilemeye bile utanıyordum. Cesaretimi toplayıp anneme özür dilemeye gitmiştim. Kollarını açıp gel sarıl dedi. Ben de sarıldım ağlamamak için kendimi zor tuttum ve özür dilerim dedim. O da niçin diye sordu. Ben de son olanlar için dedim. O da olan oldu boşver . Sen iyi ol gerisi hallolur yeter ki sana bir şey olmasın dedi. Ben de çok çok öpüp gittim.