Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Mutlaka Okumalısın Dediğiniz Kitaplar

Snape

Trainee
Tepki
91
Ortaokul yıllarımda çok kitap okurdum ancak lise yıllarımda neredeyse hiç okumadım. Aslına bakarsanız sürekli başlıyorum dediğim, arkadaşlarımdan ödünç aldığım kitaplar olsa da bir türlü okumaya firsat bulamadım ancak son zamanlarda kitap okumayı ne kadar sevdiğimi farkettim ve artık lisemi de bitirdiğimde göre boş bulduğum zamanlarda vaktimi kitap okuyarak değerlendirmek istiyorum bunun için bu kitabı mutlaka okumalısın dediğiniz kitapları yazarsanız mümkün olduğu kadarını alıp okumak istiyorum.
Çok ağır olmayan ve sürükleyici kitaplar olursa daha iyi olur benim için şimdiden teşekkür ederim💙

Gamze

Trainee
Tepki
111
Zülfü Livaneli nin kitapları sürükleyici ve okuması kolay oluyor. İlk başta okumaya alışmak için güzel bence.
Sonra Çalıkuşu var o da kalın bir kitap ama nasıl bitirdiğini anlamıyorsun.
İ robot
Bülbülü öldürmek
Şeker portakalı
Tarih seviyorsan şu çılgın Türkler ve şah sultan bildigim akıcı tarihle ilgili kurgu romanlar
Ben de iki senedir sınava hazirlandigim için hiç okuma fırsatım olmadı ama yazın her hafta bir kitap bitirmeye calisicam
İnşallah yapabilirim

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,079
Uruk Aslanı Gılgameş
Kendime Ait Bir Oda
Gece Yolu
Kürk Mantolu Madonna
Satranç
Sefiller
Eskiden ben de çok fazla kitap okurdum maalesef ki artık neredeyse hiç okumuyorum :(

Ü

Üye silindi 192

Ortaokul yıllarımda çok kitap okurdum ancak lise yıllarımda neredeyse hiç okumadım. Aslına bakarsanız sürekli başlıyorum dediğim, arkadaşlarımdan ödünç aldığım kitaplar olsa da bir türlü okumaya firsat bulamadım ancak son zamanlarda kitap okumayı ne kadar sevdiğimi farkettim ve artık lisemi de bitirdiğimde göre boş bulduğum zamanlarda vaktimi kitap okuyarak değerlendirmek istiyorum bunun için bu kitabı mutlaka okumalısın dediğiniz kitapları yazarsanız mümkün olduğu kadarını alıp okumak istiyorum.
Çok ağır olmayan ve sürükleyici kitaplar olursa daha iyi olur benim için şimdiden teşekkür ederim💙
Troyalı Kadınlar, Resos, Medea, Andromakhe, Karısını Şapka Sanan Adam, Sana Gül Bahçesi Vadetmedim, Yalnız Gezenin Düşleri, Brooklyn'e son çıkış, Hırçın Kız (Shakespeare) Korku (Stefan Zweig'ın kitabı)

kaorii

Rookie Idol
Tepki
1,453
Jane Eyre, Kendine Ait Bir Oda, Evelyn Hugo'nun Yedi Kocası, Uğultulu Tepeler, Martin Eden, Operadaki Hayalet. ❤
Sticker GIF by Spotify

Son düzenleme:
Konu Sahibi
Snape

Snape

Trainee
Tepki
91
Zülfü Livaneli nin kitapları sürükleyici ve okuması kolay oluyor. İlk başta okumaya alışmak için güzel bence.
Sonra Çalıkuşu var o da kalın bir kitap ama nasıl bitirdiğini anlamıyorsun.
İ robot
Bülbülü öldürmek
Şeker portakalı
Tarih seviyorsan şu çılgın Türkler ve şah sultan bildigim akıcı tarihle ilgili kurgu romanlar
Ben de iki senedir sınava hazirlandigim için hiç okuma fırsatım olmadı ama yazın her hafta bir kitap bitirmeye calisicam
İnşallah yapabilirim
Aralarından sadece şeker portakalını okumuştum diğerlerine de mutlaka bakacağım teşekkürlerr
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Jack London tüm kitpları favorim beyaz diş :) Çocukluğumda okumuştum sol ayağım 1-2
Beyaz dişi ben de ilkokul ya da ortaokul da okumuştum ama tekrar okumak istiyorum unuttum çünkü jdjdjdjdnndnd

Benim favorillerim kesinlikle 1984 ve Cesur Yeni Dünya. İkisinide defalarca okudum ve bayılıyorum. Onun dışında bu yıl okuduklarımdan Fahrenheit 451, Beyaz Zambaklar Ülkesi ve stefan zengin birkaç kitabı da güzeldi. Ayrıca vampir günlükleri de güzel eğer o tarz şeyler seviyorsan.
1984 çok fazla kişi önerdi şuan elimde var arkadaşımdan almıştım ilk ona başlayacağım

hanakaru

Trainee
Tepki
28
charles dickens, iki şehrin hikayesi
charles dickens, büyük umutlar
emile zola, hayvanlaşan insan
rabelais, gargantua ve pantagruel ikilisi
özellikle gargantua ve pantagruel okuduğum en garip kitaplar olabilir bugüne kadar ve garip oldukları için de merak uyandırıyorlar hemencecik bitiyor

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Koleksiyoncu diye bir kitap var belki okumussundur ama kitap 3e ayriliyor ilk adamin agzindan basliyor sonra kadinin agzindan olaylari tekrar dinliyorsun ama adamin yazdigi yer bir kamyoncunun yazabilecegi kadar düzken kadinin yeri cok sanatsal ve carpici

Aralarından sadece şeker portakalını okumuştum diğerlerine de mutlaka bakacağım teşekkürlerr

Beyaz dişi ben de ilkokul ya da ortaokul da okumuştum ama tekrar okumak istiyorum unuttum çünkü jdjdjdjdnndnd

1984 çok fazla kişi önerdi şuan elimde var arkadaşımdan almıştım ilk ona başlayacağım
Ben 1984ün devamini getirememistim